В Здолбунові є все. Бракує лише моста в гідропарку?

Дивною любов’ю переймаються депутати міської ради та міський голова до нашого гідропарку. Дійсно, це окраса міста, привабливе місце для відпочинку, якщо його гарно впорядкувати. Логіка у всіх різна при вирішенні цього питання. Здавалося б. Доріжки – так, багато піску, заїзд, смітники, туалети, спортмайданчик, пункт порятунку і надання допомоги, цивілізований заїзд із двох сторін. А наші обранці пішли у своїх планах далі. Не зупинив їх не зовсім вдалий задум міського голови з Алеєю випускників, метал навколо заасфальтованого майданчику. Тепер вирішили збудувати ще й… МІСТ! Загалом заплановано на 2013 рік 200 тис. грн для ТОВ «Добробут» на будівництво пішохідного мосту, 90 тис. грн на асфальтування доріжок для ТОВ КП і 50 тис. грн на освітлення. Разом третина мільйона.

Найцікавіше, що в обласному плані соціально-економічного розвитку Рівненської області, плани здолбунівської влади подані як проведення підготовчих робіт з будівництва Здолбунівського міського гідропарку (комплексу сучасних спортивних майданчиків із штучним покриттям).

 

То без мосту аж ніяк комплекс сучасних спортивних майданчиків не відбудеться? Та і який то буде міст? Зважаючи на те, що гарне у нас будувати не вміють, делікатне самі ж нищимо, а грубий пофарбований метал за 200 тисяч щось не приваблює.

А може справа в іншому? Чому не йдуть логікою від найменшого до витонченого? Чому замість «багато піску, зручні спуски до води, чисте дно і береги, навіси, безпека, доріжки» ми хочемо міст?


Відомо, що мати земельну ділянку біля води це і зручно, і вигідно, особливо, якщо ця земельна ділянка виділена безкоштовно міською радою. Тільки от хто ті ділянки біля гідропарку отримав? Здогадуєтесь? За вулицею Новою проляже ще одна. На диво, саме її жителям для того, щоб будуватись, потрібна вулиця. Років 5-6 ведеться мова мером І. Ольшевським про швидке завершення інвентаризації земель міста (це для того, щоб ВСІ знали, які землі є, де вільні ділянки тощо). Замість завершення інвентаризації (а поки вона не завершена, всі знайдені клаптики землі можна роздавати на сесії і не за чергою!!!, а за кого проголосують депутати. Депутатів переконувати міський голова вміє) проводиться топографічна зйомка для розробки плану нової вулиці. Все тієї ж в районі Нової і гідропарку. Ціна за ці послуги 40,5 тис. грн. Вулиця ця з’явиться, зважаючи на темпи, які чомусь взяла міська рада, швидше, ніж новий генеральний план міста чи завершиться інвентаризація земель.

То може всі ці доріжки, світло і міст для того, щоб у когось під самим носом чи то балконом був великий дитячий спортивний майданчик і рекреаційний центр просто неба, яким заодно дозволяють користуватись і «простим смертним»? Ніяк не хоче ні мер, ні депутати ні з ким радитись. Даєш міст царю-батюшці та його свиті!
+Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети