В Здолбунівській громаді утворено два старостинські округи

На другій сесії Здолбунівської міської ради депутати підтримали пропозицію міського голови Владислава Сухляка і  утворили два старостинські округи з центрами у с.Копитків та с.Пятигори.

Старостами затвердили Петра Ворона та Петра Нестерчука. Кожен буде мати помічників, які з часом будуть розташовані на території старостинського округу.

Склад старостинських округів Здолбунівської громади:

Копитківський старостинський округ з центром у с.Копиткове  за адресою с.Копиткове, вул.Шкільна, 2а (адмінбудівля, яка є робочим місцем старости), що складається з 5  сіл Копиткове, Новомильськ, Степанівка, Мар’янівка, Новосілки.

Пятигірський старостинський округ з центром у селі П’ятигори за адресою с. П’ятигори, вул.Вишнева, 3 (адмінбудівля, яка є робочим місцем старости), що складається з 8  сіл П’ятигори, Глинськ, Підцурків, Загора, Орестів, Ільпінь, Кошатів, Богдашів.

 

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети