В Урвенні з’явився новий оберіг

фігура (5)Для сільської громади важливе місце в повсякденному житті займають  різноманітні обереги, придорожні знаки (фігури), що використовуються для захисту індивіда  та його оточуючого середовища від усіляких негативних явищ.

Тому в органів самоорганізації населення та місцевого самоврядування виникла спільна мета у покращенні благоустрою населених пунктів, підвищення рівня культурного розвитку, інвестиційної привабливості. І на місці дерев’яних аварійних хрестів (фігур) в с. Гільча Друга побудовано громадою села, старостою якого є Хлопіч Г. В., придорожній знак на якому зображено Христа Спасителя, а на роздоріжжі сіл Гільча Друга та Урвенна громада села Урвенна, староста якого Кравець М.М., побудувала статую Божої Матері, яку 4 листопада 2014 року було освячено. Обряд освячення на престольний празник с. Урвенна провів благочинний Здолбунівського району  отець Олександр.фігура (3)

Крім жителів села та гостей були також присутні голова Здолбунівської районної ради Тимощук В.О., заступник голови Здолбунівської РДА Бондарчук В.М., депутати районної ради Мельник Я.Р. та Лиморенко Ю.П.фігура (4)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети