В університеті третього віку говорили про мистецтво

університетЗустрічі студентів Університету третього віку створеного Здолбунівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з митцями Рівненщини на літературно-краєзнавчому факультеті, продовжив Олексій Заворотній – заслужений артист України, професор, кінорежисер, сценарист, поет, Лауреат премії ім. Лесі Українки,  член Національної спілки письменників і театральних діячів. Відчули живе і високе мистецтво, слухаючи твори Лесі Українки, Тараса Шевченка, та власні із збірки «Вогонь душі» у високому професійному виконанні О. Заворотнього.

Виконанна ним моноп’єса за поемою І. Драча «Чорнобильська мадонна» створила атмосферу театру. Слухаючи актора, який вміє «бачити звук і чути квітки цвіт» виводить свого ліричного героя на шлях пізнання духовного світу сучасної людини з непростими клопотами і проблемами, вражались гостротою думки, полемічністю, відчуттям гумору та самоіронії його творів.

Презентовані відео-фільми «Поліське повстання», «Збережи кохання», «Щоб люди знали правду» вразили присутніх гостротою проблеми та високою майстерністю.
Лейтмотивом життя і творчості О. Заворотнього можуть слугувати такі його поетичні рядки:
«Я хочу гімн співати тіій душі,
Яка горить на радість людям».Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети