В умовах повної секретності відбувається підготовка до Міс Здолбунів – 2016

В умовах повної секретності вже майже місяць триває робота із здолбунівськими красунями, які представляють декілька населених пунктів Здолбунівщини. Саме вони незабаром предстануть у своїх образах перед здолбунівською публікою на відкритому здолбунівському конкурсі краси та грації. Організатори конкурсу – ЗЕОН, за інформаційної підтримки Здолбунів CITY та чималої кількості партнерів конкурсу. Сьогоднішньою першою публікацією привідкриваємо завісу майбутнього конкурсу.

Ось так виглядали дівчата в перший день коли прийшли до студії на зустріч із хореографом.trenuvannya_2

Бджілки-чарівниці✨- майстри студії краси Адріани Стюпко підготували наших красунь, учасниць конкурсу краси та грації “Міс Здолбунів – 2016”, до першої фотосесії. І дівчатка поїхали на красивих авто, наданих таксі “Сова”, до студії TIPO ART STUDIO у Рівне – працювати.
Дві години наших дівчаток фотографували і знімали на відео DREAMS Professional Photo&Cinema.
Результати праці вже скоро! Це буде справжній краси і грації ❗

А так завершилась фотосесія сьогодні.mis-zdolbuniv-konkurs

ДАЛІ БУДЕ… :-)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети