. В Україні з'явиться трудова поліція | Здолбунів City

В Україні з’явиться трудова поліція

Національна поліція отримає новий підрозділ для боротьби зі злочинами у сфері зовнішньої трудової міграції.

Таке рішення ухвалив керівник Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Національної поліції України Артем Крищенко. Про це він заявив на зустрічі з представниками посольства США в Україні.

Про це інформує відділ комунікації Нацполіції.

У рамках зустрічі було обговорено план дій щодо боротьби з візовим шахрайством та підробкою документів, а також щодо блокування організованих каналів.

Американські представники зазначили, що новий підрозділ стане підтвердженням рішучих кроків на шляху боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми та нелегальним перетином кордонів.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 1,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама