В Україні запускають курс з урбаністики для дівчат

Громадська організація STEM is FEM (за підтримки програми USAID “Мріємо та діємо”) запускає відбір на освітній онлайн модуль з урбаністики для 50 дівчат віком від 15 до 22 років.

Він дає змогу отримати практичні та теоретичні знання з планування та розвитку міських територій.

“Наш проєкт дозволить врахувати голоси дівчат та жінок при плануванні сучасних українських міст. До того ж, він мотивуватиме юне покоління залишатися в Україні та вкладатися в її розвиток. Це особливо важливо в такий турбулентний час, як зараз,” – розповідає Сергій Токарєв, ініціатор STEM is FEM.

Модулі розіб`ють на 8 тематичних зустрічей. Крім цього, організатори проведуть ще відкриті онлайн-лекції. 

Далі дівчата розроблятимуть власні проєкти і 10 найкращих STEM is FEM пітчитиме (представлятиме ідеї) місцевим громадам, органам місцевого самоврядування, бізнесам, міжнародним фондам чи організаціям, які інвестують у розвиток України.

Подати заявку на участь можна виконавши відбіркове завдання на сайті за покликанням. Дедлайн – 30 вересня.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети