В травматологічному відділенні Здолбунівської ЦРЛ нові палати, але без розеток?

розеткаНа пошту до ЗС надійшов лист від читачки Юлії:

Доброго дня.

Звертаюсь до вас як до активістів та захисників громади м. Здолбунів.

Нещодавно я відвідувала свого родича у ЦРЛ м.Здолбунів, відділення травматології. Приємно вразила чистота та непоганий ремонт (хоча і занадто дорогий як для коридорів), а також наявність сучасних ліжок на пульту управління, яке дозволяє піднімати ноги або голову. І тут найцікавіше… Виявляється, ліжка не підєднані до електоромережі, а розеток аби їх увімкнути …просто немає з цього боку палати. Ліжка нові. Пацієнти зі зламаними ногами лежать, хоча комфорту не відчувають. Більш того, кожне ліжко має водонепроникний наматрасник – розрахований на “лежачих пацієнтів”. Проте, усі без винятку лежать і паряться на такому ліжку вдень і вночі. Навіть за температури +15 за ніч – білизна мокра. Невже люди повинні терпіти таке знущання? Коли закінчиться ця “совдепія”? Ліжка купили, але вони не підключені та ще й наматрасники парять. Будь ласка, допоможіть.лист від читача

Коментує головний лікар Здолбунівської ЦРЛ Владислав Сухляк:

Дуже добре, що люди є активні і допитливі і помічають, що немає розеток, проте чомусь ніхто не задався питанням, а ліжка ті звідки взялися, а ремонт. І якщо ситуацію бачити вцілому і у динаміці, то вона є такою. Завдяки моїй постійній роботі із благодійниками, меценатами, спонсорами, вдалось отримати декілька нових, сучасних ліжок для потреб відділення травматології та неврології. Надали нам їх фонди «Братерство без кордонів» (Богданець М.П) і «Фонд Миколи Сороки» (нардеп М.Сорока, який не має відношення до нашого округу, але допомагає). Зробили ремонт, встановили ліжка, доходить черга і до розеток і під’єднань, але…чи буде що під’єднувати. Ви прийдіть і подивіться, за кожним же відвідувачем не прослідкуєш, а на деяких ліжках вже ВІДРІЗАЛИ пульти!!! Хто це зробив люди, чи як їх назвати. Приїздили депутати на тому тижні, я їм теж показував що зроблено за мої півроку очолювання лікарні, всі дружно кивали головами, але кивання мало, треба реальна допомога, сприяння, щоб і наматрасників було багато і різних і ліжок достатньо і кондиціонерів в палатах.

Я не скаржусь, я працюю, але така увага до ЦРЛ то мабуть вперше у Здолбунові, хоч я і не місцевий. То дитяче відділення на місяць закривається, то в гінекології ремонт і в усьому винен головлікар. Є питання питайте, буду відповідати. В мене скоро закінчується контракт-якщо ціль мене позбутись, то я все рівно піду зі словами вдячності за те що дали змогу рік показати себе, бо лікарня все рівно залишиться здолбунівчанам і все що я роблю я роблю для них. І мені все таки приємно, що серед ремонту, нових ліжок не вистачило читачці лиже розеток, а не навпаки. Зробимо! Все буде як має бути. А от хто пульти від нових ліжок поверне? Вдячні пацієнти чи їх відвідувачі.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети