В школах Здолбунівщини почали оголошувати карантин

Школи Здолбунівщини закривають на карантин – повідомляє Здолбунівська РДА

У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації з грипу та інших ГРВІ з понеділка 3 лютого по 10 лютого 2020 року призупиняється навчальний процес у 4 школах району, а саме:

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4,

Здовбицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ,

П’ятигірська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів,

Гільчанський навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” .

Відповідні накази видали керівники даних навчальних закладів.

Нагадаємо, що в середу 29 січня 2020 року було призупинено навчання також в Ступнівському навчально-виховному комплексі “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – агротехнічний ліцей”,

Глинському навчально-виховному комплексі “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”,

Івачківському навчально-виховному комплексі “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”.

Саме в цих навчальних закладах відсутньо більше 20 % від загальної кількості учнів з причини захворювання на грип та ГРВІ.

Відділ освіти Здолбунівської райдержадміністрації проводить щоденний моніторинг відвідування учнями загальноосвітніх закладів району та контролює дану ситуацію.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети