В Рівному громадські лідери обговорюватимуть партнерство у здійсненні реформ

анонс22 грудня в Рівному відбудеться Форум громадських лідерів «Громадське партнерство у здійсненні реформ».
Під час заходу планується обговорити низку актуальних питань сьогодення. Зокрема, проблем корупції в Україні, відкритості та прозорості діяльності влади, налагодження активного партнерського співробітництва між органами влади та громадськістю, підвищення впливу громадянського суспільства на впровадження реформ в Україні.

Форум передбачає такі формати роботи учасників:
Дискусійні панелі:
– «Проблеми корупції в Україні. Суспільні виклики та успішні приклади боротьби»;
– «Відкритість та прозорість в діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування. Стан та суспільні запити»;
– «Громадянське партнерство: влада і громадськість. Підвищення впливу громадянського суспільства на впровадження реформ в Україні».
Робота в секціях:
– «Досвід та потреби впровадження антикорупційних ініціатив у Рівненській області»;
– «Практика проведення державних закупівель у Рівненській області. Організація «ідеального» тендеру»;
– «Спільні запити та потреби щодо комунікацій влади та громадськості»;
– «Розвиток потенціалу громадянського суспільства: проблеми та шляхи реалізації»;
– «Влада і громадськість – партнери чи конкуренти?».

Усі напрацьовані та узагальнені думки і пропозиції за результатами Форуму будуть доведені до відома органів влади.
Організаторами заходу є управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської облдержадміністрації, Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України», Західноукраїнське представництво Міжнародного фонду «Відродження» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

Форум відбуватиметься у вівторок, 22 грудня 2015 року, за адресою: м. Рівне, майдан Просвіти, 2 (велика зала засідань). Початок – 10:00. Реєстрація – з 9:30.
Запрошуємо до участі в заході всіх зацікавлених представників громадськості Рівненщини.

У зв’язку з обмеженою кількістю місць усім зацікавленим учасникам можливість участі у Форумі буде підтверджена особисто. Тому в разі зацікавлення прохання обов’язково повідомити про це до 13:00 понеділка, 21 грудня, на електронну пошту РОГО «Комітет виборців України»: cvurivne@cvu.rv.ua. В повідомленні потрібно вказати ПІБ учасника, організацію (якщо є), сферу діяльності, контактний телефон, e-mail.

Програма
Форуму громадських лідерів «Громадське партнерство у здійсненні реформ»

9.30 – 10.00 – Реєстрація учасників Форуму

10.00 – 10.20 – Вступна частина (велика зала засідань, виступи представників керівництва обласної державної адміністрації, громадських організацій, співорганізаторів Форуму

10.20 – 12.00 – Пленарна частина (велика зала засідань)
Доповіді:
-«Проблеми корупції в Україні. Суспільні виклики та успішні приклади боротьби».
– Співдоповідь «Організація ідеального тендеру».(Андрій Марусов, голова правління Transperancy International Україна, співдоповідач – координатор громадської ініціативи «За чесний тендер» Святослав Клічук)
– «Відкритість та прозорість в діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування. Стан та суспільні запити» (Андрій Осіпов, експерт інституту політичної освіти)
– Громадянське партнерство: влада і громадськість. Підвищення впливу громадянського суспільства на впровадження реформ в Україні (Оксана Дащаківська, керівниця Західноукраїнського представництва МФ «Відродження»)

12.00 – 13.00 – Обідня перерва (їдальня, майдан Просвіти, 2)

13.00 – 14.30 – Робота в групах:
– «Досвід та потреби впровадження антикорупційних ініціатив у Рівненській області» (майдан Просвіти, 1, каб. 202) – модератор Сергій Гула, координатор національного руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»
– Круглий стіл «Практика проведення державних закупівель у Рівненській області. Організація «ідеального» тендеру» (майдан Просвіти, 1, каб. 201) – модератор Святослав Клічук, керівник громадської ініціативи «За чесний тендер»
– «Спільні запити та потреби щодо комунікацій влади та громадськості» (майдан Просвіти, 1, каб. 513
(прес – служба ОДА) модератор – Сергій Штурхецький, голова Рівненської обласної організації Незалежної медіа-профспілки України, кандидат наук з державного управління, викладач НУ «Острозька академія»)
– «Розвиток потенціалу громадянського суспільства: проблеми та шляхи реалізації» (майдан Просвіти, 1, каб. 134) модератор – Олексій Горецький, директор Рівненської обласної організації КВУ
– «Влада і громадськість – партнери чи конкуренти?» (майдан Просвіти, 2, велика зала засідань), Юрій Танасійчук, президент Інформаційно-аналітичного центру «Наше право»

14.30 – 15.00 – Перерва на каву

15.00 – 16.20 – Презентація напрацювань у робочих групах

16.20 – 16.30 – Підсумкове засідання. Прийняття резолюціїВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети