В Рівному активістів вчитимуть писати проекти та управляти в неурядових організаціях

кву18 та 19 лютого в Рівному відбудуться два тренінги для представників громадських організацій Рівненщини.

В четвер, 18 лютого, буде тренінг під назвою «Планування і написання проектів». Під час цього навчання учасники дізнаються про особливості роботи грантових програм в Україні, вчитимуться писати конкурентні проекти, зокрема, як правильно обґрунтовувати проблему, визначати мету, завдання, планувати діяльність, здійснювати моніторинг та оцінку, формувати бюджет.

В п’ятницю, 19 лютого, пройде тренінг «Менеджмент у неурядових організаціях». Під час цього навчання вивчатимуться такі питання, як побудова ефективного управління, стилі управління, визначення пріоритетів у діяльності, планування діяльності, організація роботи команди та інші.

Для участі в тренінгу «Планування і написання проектів» потрібно заповнити анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1_NcHSOHWnTSIemDUI6ei4sUi6Qice8dQPGD_8Kuds8M/viewform?c=0&w=1

Для участі в тренінгу «Менеджмент у неурядових організаціях» потрібно заповнити анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/185BHn_oE5qQ44Yga8kANpjk3wQG2Ym7VDIPlR2m5woo/viewform?c=0&w=1
В зв’язку з обмеженою кількістю місць, учасників обох заходів обиратимуть за результатами анкетування та визначення мотивації.
Дедлайн подання заявок на участь у тренінгах – середа, 17 лютого, до 15:00.
Детальна програма та логістика кожного тренінгу надсилатиметься лише запрошеним учасникам.

Участь у навчаннях – безкоштовна. Організатори забезпечують довезення учасників до місця проведення та назад, роздаткові матеріали, кави-перерви та обіди.

Відшкодування проїзду учасникам з інших міст відбуватиметься на підставі квитків.
Обидва заходи відбудуться в готельно-ресторанному комплексі «Айвенго» за адресою: Рівненський район, с. Колоденка, вул. Зелена, 53.
Тренінги організовані РОГО «Комітет виборців України» в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництва в Україні.

Інформаційний відділ РОГО КВУВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети