В Рівному активістів вчитимуть просувати свої ідеї

квуУ вівторок, 12 квітня, РОГО «Комітет виборців України» планує провести для громадських активістів Рівненської області тренінг під назвою «Використання ефективних інструментів комунікації для просування ідей».

Учасники навчання дізнаються:
– як привернути увагу цільових груп і нових аудиторій до своїх ідей, ініціатив, проектів;
– як залучити однодумців до практичної реалізації своїх задумів;
– якими способами найоптимальніше комунікувати на кожному з етапів впровадження ідеї;
– як ефективно поширювати інформацію про результати своєї роботи;
– як подавати інформацію, щоб оточуючі розуміли й підтримували вашу діяльність.

Для участі в тренінгу потрібно заповнити анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1w9yNHJNK5FgPnIvPDeeFyZuNMyc0eRi3JINF8ghf37U/viewform?c=0&w=1

В зв’язку з обмеженою кількістю місць, учасників заходу обиратимуть за результатами анкетування та визначення мотивації.

Дедлайн подання заявок – понеділок, 11 квітня, до 12:00.

Тренінг проходитиме в Рівному з 10 до 18 години (з перервою на обід). Детальна програма та логістика заходу надсилатиметься лише запрошеним учасникам.

Участь у навчанні – безкоштовна. Організатори забезпечують учасників роздатковими матеріалами, кава-перервами та обідом.

Відшкодування проїзду учасникам з інших населених пунктів Рівненської області відбуватиметься на підставі квитків.

Інформаційний відділ РОГО КВУВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети