У районі стартує чемпіонат з міні-футболу

зустрыч із футболістами19 травня 2015 року Здолбунівською районною державною адміністрацією було анонсовано проведення чемпіонату Здолбунівського району з міні-футболу 2015 року серед чоловічих команд. Метою проведення даного чемпіонату є залучення до спорту молоді з сіл району, які не мають змоги в т.ч через фінансові проблеми брати участь у чемпіонаті району з футболу на великому полі. До речі, у цьому році в чемпіонаті району стартувало лише шість команд!

І ось 3 червня на нараді при голові Здолбунівської райдержадміністрації Сергію Кондрачуку було обговорено проведення майбутнього чемпіонату, затверджено регламент та визначено систему проведення. У нараді взяли участь перший заступник голови адміністрації Леонід Власюк, начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Михайло Гарбовський, голова Здолбунівської районної федерації футболу Сергій Милян та представники команд-учасниць, які мають намір брати участь у чемпіонаті.

На участь у чемпіонаті подало заявки 12 команд з міста Здолбунів і сіл Здовбиці, Богдашева, Глинська, Нової Мощаниці, Стеблівки, Білашева та Спасова. Для зручності матчі вирішено проводити у двох зонах –дві групи по шість команд. Чемпіонат стартуватиме 5 липня і закінчиться фінальною грою в переддень Дня Незалежності 23 серпня.

Про склад команд-учасниць та календар матчів буде незабаром повідомлено на сайті райдержадміністрації та Інтернет-ресурсах краю.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети