В правила благоустрою хочуть внести зміни

Такий проект рішення буде подано на сесію 15 березня 2017 року. Маєте пропозиції, поправки? Пишіть в коментарях. Самі правила благоустрою можна прочитати за цим посиланням (натисніть на виділене)

На підставі статті 10, 34 Закону України « Про благоустрій населених пунктів», пункту 3.24 ДБН 360-92 Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Внести зміни в Правил благоустрою міста Здолбунів:

1.1 Додатково ввести пункт 5.25 «Юридичні особи і фізичні особи підприємці зобов’язані підтримувати чистоту вікон та вітрин, встановлювати урни біля входу і виходу з адміністративних, торгівельних та інших будівель та споруд, біля торгових палаток, павільйонів та інших малих архітектурних форм».

1.2 Додатково ввести пункт 5.26 «Утримувати худобу та свійську птицю у відповідних господарських будівлях лише в межах присадибних ділянок».

1.3 Додатково ввести пункт 6.28 « Заборонено використовувати території зелених насаджень загального користування для посадки овочів та інших сільського господарських культур».

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на голову комісії по здійсненню контролю за дотриманням Правил благоустрою, договірних умов, аналізу сплати місцевих податків і зборів ,  земельного податку суб’єктами підприємницької діяльності міста Здолбунова Чернецького В.З., а організацію його виконання на заступника міського голови Кондратюка В.В.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети