В пошуках фінансових звітів комунальних підприємств Здолбунова

До 30 квітня комунальні підприємства на своїх сайтах мали оприлюднити річну фінансову звітність за 2016 р. Господарський кодекс України, ст. 78, ч.8. “Відповідальність за оприлюднення та достовірність такої інформації несе керівник комунального підприємства відповідно до законів України та умов укладеного з ним контракту”.

“Комунальне унітарне підприємство оприлюднює інформацію про свою діяльність, крім випадків, установлених законом, шляхом розміщення її на власній веб-сторінці (веб-сайті) або на офіційному веб-сайті суб’єкта управління об’єктами комунальної власності, що здійснює функції з управління підприємством, у строки та в порядку, визначені рішенням відповідної місцевої ради.”

Ми переглянули офіційний сайт Здолбунівської міської ради, сайти, ті що знайшли, а їх небагато, КП і констатуємо: побачили лише звіт і на своєму сайті і на сайті міської ради КП “Здолбунівводоканал”, який розміщений ВЧАСНО, проте в нас є питання що це більше описовий звіт і до нього було би добре прикласти скани фінзвіту. Решти звітів КП ми НЕ знайшли!

Мало того, що закон вимагає це робити, так і була ціла епопея з проектом рішення Ольги Ферар, яка закінчилась позитивним голосуванням. Згідно цього рішення і угоди і фінансові документи мали би теж РЕГУЛЯРНО розміщуватись на сайті Здолбунівської міської ради.  З жовтня 2016 року досьогодні жодних зрушень.

Зверніть увагу хто здійснює організацію виконання – секретар ради від “Батьківщини” і саме депутати від Батьківщини не голосували в жовтні за це рішення і хто мав би контролювати – голова комісії від Відродження, яке теж підтримує позицію промерської більшості )Батьківщина, Аграрна, Свобода і Відродження), хоча мав би справно виконувати свої повноваження як голови комісії і вболівати за прозорість діяльності КП міста.

Поки дописали статтю, сьогодні 25 травня, відбулися зміни на сайті міської ради. Але так щоб не відбулося більше ніяких маніпуляцій із датами на сайті і появою заднім числом звітів, то друкуємо прінтскріни 16 травня і 25 травня, де чітко видно, що звітів НЕМАЄ (для чого забрали єдиний звіт водоканалу із сайту ради невідомо).

Ми також перевірили що міститься у вкладенні наприклад Річний звіт 2017 КП Здолбунівське і там виявився план закупівель, а не РІЧНИЙ звіт.

А тепер скрін шоти 25 травняВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети