В Париж. Недорого. Досвід здолбунівчанина.

Читач нашого порталу Віталій, а-ка Running Man поділився з нами своїм досвідом мандрування Європою. Розповідь і фото автора. Як би то прокататись до Парижу на днів 4-5, і щоб витрати були мінімальними ??? Найпростіше – піти в туристичну фірмочку і проплатити все , але це, я думаю, не буде дешевшим шляхом. Якщо розкинути мізками, то можна і без фірмочки обійтись … Якщо замовляти все самому …

Допустимо, ми зібрали речі і їдемо. Отже , сіли в електричку до Львова. Квиточок буде коштувати 20-25 грн ( розцінок не знаю, оскільки користуюсь своїм залізничним посвідченням , шармом та добротою провідниць…). З центрального вокзалу йдемо на приміський , він поряд. Квиточок зі Львова до Мостиськ коштує 10 грн ( знаю, тому що не зміг охмурить стару львівську провідницю, тому й довелось заплатити). Вийшовши з поїзда, маємо на вибір два шляхи: 1)йдемо пішки 2 км до кордону(Шегині); 2)платимо маршрутнику 2 грн і їдемо )) Але якщо ми приїхали вночі або зранку, то у будь-якому випадку йдемо пішки , бо маршрутники теж люди і теж спати хочуть . Перейшовши через два кордони, ми опиняємось в Медиці . Квиточок з Медики до Перемишля коштує 2 злотих. Злотий – приблизно 2,5 грн. Пішки точно не проканає, оскільки з Медики до Перемишля  12 км ))Маршрутка приїжджає прямісінько на залізничний вокзал. З Перемишля нам потрібно доїхати до Катовіце. Я в квітні 2012-го їхав туди , взявши квиточок на “поспєшний потьонг”, звісно, без пересадок, і ціна квиточка була 54 злотих , що приблизно дорівнює 135 грн. Але якщо брати не на експрес , а на звичайні електрички, то ціна буде 70-80 грн. А якщо ще й їде 3 чоловіка або більше,  то ціна буде ще менше.

В Катовіце потрібно перейти на автовокзал: він знаходиться в 5 хвилинах ходьби від залізничного вокзалу. Звідси автобус йде щогодини. Квиточок  коштує 16 злотих (40 грн). Автобус їде 50 хв до аеропорту (льотниска). Приїхавши в аеропорт, шукаємо ту компанію, де замовляли квиточок ( віз ейр , райн еєр , юкрайне ейрлайнс)) Ціна квиточка з Катовіце до Парижа 175 злотих (437 грн).

І ось ми в Парижі. Нам потрібно зняти номер в готелі , хостелі , пентхаусі , аби було  де переночувати. Готель в Парижі – це для мене занадто дорого, тому  обмежимося хостелом. Хостел можна знайти від 263 грн. (знайшов кілька варіантів , але варіант,  в який включений сніданок,  мені більше підходить) .

Якби прокат авто в Парижі був дешевшим , я б взяв  авто на прокат , а так 62 єврики на добу за авто – це дорого ! В такій дорогій країні як Італія , якщо конкретніше – Венеція,  можна взяти авто за 40 євро на добу !!!

Скільки коштують обіди в Парижі я не знаю , але при написанні статті згадав слова однієї своєї польської знайомої – МІГ БИ І ПОПОСТИТИ 3 ДНЯ )).

 Звичайно, точні витрати підрахувати важко – адже хочеться і в кафе сходити, і в музей , і на Ейфелеву піднятись … Це приблизно , але вже від цього ми можемо розраховувати на якусь певну суму.

Ну і, звичайно ж, потрібен закордонний паспорт та віза! Я писав з розрахунку , що у Вас  паспорт та віза є (спортивна , туристична , робоча , гостьова ).

Якщо ви маєте цікаві історії і бажаєте поділитись ними – ел.пошта у самому верху сторінки або у розділі контакти. Чекаємо!

 



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети