В ОДА закликали до співпраці з місцевими виробниками

kol11

На передньому плані голова Млинівської РДА Алла Черній, за нею голови Здолбунівської, Острозької, Дубенської РДА

Торік усі райони Рівненщини збільшили виробництво сільсьгосппродукції. Найбільший приріст забезпечили Корецький, Рівненський, Радивилівський, Млинівський та Здолбунівський райони.

Загалом у 2014 році господарства Рівненщини виробили сільсьгосподарської продукції на 5,5 відсотків більше, аніж позаторік. Тоді як по Україні зростання лише на 3 відсотки.

Про це повідомив перший заступник голови ОДА Юрій Приварський на засіданні колегії ОДА.

«Разом з тим, у січні обсяги сільськогосподарського виробництва скоротилися, – акцентував Юрій Приварський. – Це зумовлено загальною ціновою політикою в державі, зокрема, зросла вартість пального. У зв’язку з цим аграрії, у тому числі населення стали менше виробляти продукції. Це ті виклики, з якими ми повинні справитися».mn

У зв’язку з цим, Юрій Приварський закликав голів РДА максимально співпрацювати із найбільшими своїми виробниками та вникати у їхні проблеми.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети