В Міністерстві почули про проблему залізничної лікарні

 

ковальчук у Києві (1)Вперше питання “залізничної лікарні” у сесійній залі озвучив народний депутат Ігор Мосійчук. Однак через показовий арешт нардепа продовжити розпочате йому, на жаль, не вдалося.

Проте громадський активіст і політик Володимир Ковальчук від цієї справи не відступився, адже пообіцяв працівникам лікарні відстоювати їх права. І таки зумів достукатися до найвищих кабінетів у столиці.

1 жовтня Володимир Ковальчук, головний лікар Державного закладу «Відділкова лікарня станції Рівне ДТГО «Львівська залізниця» Олександр Шегера та народний депутат Андрій Лозовий зустрілися з заступником міністра інфраструктури України Миколою Снітком. Під час зустрічі йшлося про необхідність вплинути на ситуацію, що склалася, і забезпечити фінансування закладу, принаймні, до кінця року. Адже зараз дуже важливо втримати колектив лікарні у повному складі.ковальчук у Києві (2)

Під час зустрічі обговорювали різні варіанти виходу із складної ситуації. Зокрема – фінансування потреб медзакладу у листопаді-грудні 2015 року зі стабілізаційного фонду державного бюджету. За результатами зустрічі, відповідні листи буде спрямовано до Міністерства охорони здоров’я, Міністерства фінансів, Рівненської облдержадміністрації. Наразі жодного члена колективу лікарні не звільнено, і є усі підстави сподіватися, що на найвищому рівні до інформації про негаразди здолбунівчан нарешті дослухалися.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети