В Ірпіні налагоджували партнерства

зустріч в Ірпіні (1)На черговій зустрічі лідерів регіональних громадських організацій в Ірпіні, що на Київщині, обговорювали технології побудови партнерств, розвитку міжсекторних комунікацій. Кожна організація мала змогу презентувати себе та розповісти, з ким і у яких напрямках шукає партнерства. З Рівненщині на зустрічі був експерт “Аналітичного центру розвитку міста ЗЕОН” Микола Орлов. Він розповів про діяльність ЗЕОНу та вже побудовані партнерства як в районі, так і в рамках міжрегіональної групи громадських журналістів.

Приємно, що саме ЗЕОН та Вінницький Центр Поділля-соціум після взаємних презентацій знайшли спільні точки дотику і незабаром двоє представників здолбунівської громади зможуть відвідати навчально-методичний захід у м.Вінниця, який буде стосуватися навчальних програм для освіти дорослих.зустріч в Ірпіні (2)

Дякуємо за надану можливість зустрітись у європейських умовах ІСАР-Єднання та їх зарубіжних партнерів.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети