В диму і по ямах – випробування для водіїв на Здолбунівщині

Горить все навкруги. Біля водойм, пасовищ, узбічь доріг. Місцеві органи влади, поліція, екологічні інспекції ради цьому традиційно і щорічно дати не можуть і скоріше всього не хочуть. Окрім пожежників навіть закликів не чутно щзодо цього, не кажучи вже про якісь рейди чи побудинкову роз’яснювальну роботу. Є справи важливіші, яка ж там трава.
А вона тим часом горить і створює небезпеку. І поки ми жахаємось фотографіями згорілих торгових комплексів у сусідніх країнах, таборів відпочинку на півдні країни, самі створюємо своїми ж руками таку ж небезпеку.
Як можна їхати по кривій, горбатій, ямистій, суцільно небезпечній дорозі та ще й навпомацки?
На фото ділянка дороги за селом Загребля Здолбунівського району.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети