В Дубному та Здолбунові обговорять перші результати децентралізації області

квуЗавтра, 24 грудня, в містах Дубному та Здолбунові відбудуться круглі столи на тему «Децентралізація – базова реформа взаємовідносин центру і громад. Перші результати у Рівненській області».

Метою цих заходів є створення майданчику для обговорення ходу децентралізації між представниками громадськості, науковцями, органами державної влади та місцевого самоврядування. У ході заходу учасники обговорять нагальні питання децентралізації, її перші результати, а також вироблять пропозиції щодо вдосконалення реформи територіальної організації та системи місцевого самоврядування.

Серед головних тем цих круглих столів:
– Правове регулювання децентралізації в Україні;
– Міжнародний досвід об’єднаних громад. Перший досвід добровільного об’єднання територіальних громад в Україні. Програми підтримки процесу децентралізації в Україні;
– Децентралізація в контексті Конституційної реформи;
– Фінансова децентралізація: перші результати;
– Перші результати децентралізації в області та районі. Підсумки проведення перших виборів та голів об’єднаних громад;
– Плюси і мінуси децентралізації на прикладі окремої громади. Болючі точки децентралізаційного процесу. Роль держави в ході процесу децентралізації.

В заходах візьмуть участь експерти, представники органів влади та місцевого самоврядування, Офісу реформ у Рівненській області, а також голови деяких об’єднаних територіальних громад Рівненщини.
Круглий стіл у м. Дубно розпочнеться о 10:00 в приміщенні місцевої РДА за адресою: вул. Д. Галицького, 17, 4 поверх.
Круглий стіл у м. Здолбунів розпочнеться о 14:00 в приміщенні місцевої РДА за адресою: вул. Грушевського, 14, 3 поверх.

Заходи організовані РОГО «Комітет виборців України» спільно з Офісом реформ у Рівненській області, Рівненською облдержадміністрацією, Дубенською і Здолбунівською РДА.
Круглі столи проводяться Комітетом виборців України в рамках реалізації програми щодо впровадження реформи децентралізації в Україні. Передбачається, що до кінця грудня буде проведено 30 таких заходів у 17 областях України.

Святослав Дубов, інформаційний відділ РОГО КВУВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети