В додачу до хабаря знайшли ще і мільйон збитків по установі

Біда, кажуть одна не ходить. Цю істину може підтвердити або спростувати начальник департаменту соцзахисту Рівненської ОДА Ольга Підкидач, яка була затримана за підозрою у отриманні хабаря. А тепер фінансові інспектори знайшли мільйонні порушення в діяльності установи. Кампанію керівнику департаменту може скласти і її перший зам, якому вже теж оголошено підозру про вчинення неправомірних дій.  Лист ДФІ:

Державною фінансовою інспекцією в Рівненській області проведено планову ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Департаменту соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації і виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових  ресурсів, на 1366,49 тис. грн. Контролем охоплено період діяльності департаменту з 01.01.2013 по 31.05.2015.

В ході проведення ревізії держфінінспектори виявили порушення у забезпеченні інвалідів автомобілями за державний кошт. Так, упродовж 2010-2013 років 38 автомобілів, строк експлуатації яких менше ніж 10 років, після смерті інвалідів, відповідно до чиного законодавства, не були викуплені протягом шести місяців членами їх сімей або повернуті департаменту. Внаслідок несплати залишкової вартості цих автомобілів державний бюджет недоотримав фінансових ресурсів на суму 1366,25 тис.гривень.

Крім того, в діяльності департаменту ревізори виявили порушення при здійсненні закупівлі лікарських засобів без застосування визначених законом процедур, неналежний контроль за безкоштовним забезпеченням ліками чорнобильців тощо.

Про результати ревізії проінформовано правоохоронні органи. Інформацію про виявлені ревізією факти порушень чинного законодавства направлено в Міністерство  соціальної політики України для вирішення питання щодо відповідності займаній посаді директора Департаменту соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації.

 

Прес-служба

Державної фінансової інспекції

в Рівненській областіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети