Уважність на часі в країні і кожній громаді

На даний час тероризм є однією із найгостріших проблем у нашій державі. Така діяльність цілеспрямована на застосування насильства, залякування населення та органів державної влади з метою досягнення протиправних цілей.

Шановні жителі міста та району, представники органів державної влади та місцевого самоврядування! Будьте максимально пильними та обачними! Просимо вас у разі  виявлення підозрілих сторонніх предметів (упаковок, коробок, валіз, сумок тощо), а також про всі факти пропаганди терористичної ідеології повідомляти до міліції за номером «102» для проведення відповідних перевірок.

Не залишайте осторонь своєї уваги окремих груп та осіб, поведінка чи зовнішній вигляд яких викликає підозру в причетності до зайняття протиправною діяльністю, ведуть прихований спосіб життя, а також закликають до вчинення протиправних, провокаційних дій.

  Здолбунівський РВ УМВС України в Рівненській областіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети