Уважні залізничники знайшли протитанкову міну

біля космонавта_1Уважність залізничників заслуговує на аплодисменти. Прочищаючи придорожні канави поблизу пам’ятника, як в народі кажуть, Космонавту, при в’їзді до Здолбунова, помітили металевий об’єкт, схожий на міну. Викликали міліцію, а та в свою чергу вибухотехніків. Оточили місце пригоди і здійснили виймання предмета. Ним виявилась протитанкова міна, яка була на озброєнні у армії СРСР (не часів Другої світової війни).

Як зазначив начальник служби громадської безпеки Здолбунівського РВ підполковник Сергій Криса: “Міна направлена в лабораторію для отримання заключення про її тип і потенційну небезпеку. Міліція ж розпочала пошук власника міни.”

Подія трапилась близько полудня і завершилась без наслідків для здолбунівчан.

Фото Сергій Наулкобіля космонавта_3 біля космонавта_2Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети