Устами мізоцьких дітей про кохання

1 сторінкаСьогодні день Святого Валентина. Різне ставлення до цього святого але однакове ставлення до кохання, яке є вічним символом життя і продовження роду на землі. Пропонуємо вашій увазі фотосесію лав сторі та вислови діток мізоцького дитячого садочку про таку серйозну і дорослу тему як кохання.

Діти, квіти і кохання – хоча ні, по логіці: кохання, квіти і потім діти. Але в житті бувають різні варіанти. Проте, як би ці слова місцями не міняти, все рівно вони символізують прекрасне і світле в нашому житті, заради чого і живемо.

ЩО таке КОХАННЯ?

 1.      Христина, 4 роки:

Це коли обніматися. Це коли тебе поцілували в щічку.
 
2.      Женя, 4 роки:
Коли з тобою дружать, діляться іграшками і дуже приємно.
 

3.      Артем, 4 роки:

Завжди бути разом.
Пропадаю вдома, зявляюсь у Христини. Пропадаю у Христини і з’являюсь вдома.
 
4.      Діма, 4 роки:  
Коли йдуть разом і тримаються за руки.
 
5.      Олексій, 5 років: 
Коли одружуються, дарують квіточку і всі цілуються.
 
6.      Віка, 4 роки:
Коли говорять: Тілі – тілі тєсто, женіх і нєвєста.
 
7.      Єва, 7 років:
Це коли радісно і хочеться цьомати, обнімати.

Аня Черниш, МізочВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети