Успішний фінал спільного оновлення майданчика не за горами

13Відновлюємо спортивний майданчик РАЗОМ! Ну нарешті! Нарешті, продовжились роботи по ремонту спортивного майданчику! Трішки чекання і все таки процес зрушив з місця.

Варто нагадати хронологію подій:
1. Ідея та бажання покращити умови для дозвілля та відпочинку молоді.
2. Створення петиції на платформі «Розумне місто.Здолбунів» (у короткий термін петиція набрала необхідну кількість голосів і була направлена на розгляд сесії Здолбунівської міської ради. ПЕТИЦІЇ у Здолбунові ПРАЦЮЮТЬ!!!).
3. Завдяки сприянню депутатів міської ради (пропозицію вніс Микола Орлов, який постійно допомагає нашій спільній акції по оновленню майданчика) та міського голови на відновлення майданчику було виділено 15, 000 грн.
4. КП «Міське будинкоуправління», а також підрядник ТОВ «Добробут» приступили до виконання запланованих робіт:
·     заміна баскетбольних щитів та кілець;
·     ремонт та фарбування баскетбольних опор;
·     заміна та фарбування огороджувальної сітки;
·     побілка стін, які огороджують майданчик.

Результати виконаних робіт можна побачити на фото. Але окрім вже зробленого ще залишається завершити облаштування майданчику. Початок робіт.ремонт майданчика (3) ремонт майданчика (2) ремонт майданчика (1)

Фінальний вигляд:

нагадаємо як було ДО оновлення

до ремонту

ПІСЛЯ оновлення11 12 13

Заплановані наступні роботи:

  1. Ремонт трансформаторної підстанції, яка знаходиться на прилеглій до майданчику території. Було подано звернення голові Здолбунівської районної державної адміністрації Кондрачуку С.Ю. з проханням допомогти вирішити дану проблему (ситуацію), щоб відповідальні органи РЕС-?) належним чином відремонтували трансформаторну підстанцію.Звернення берізки на підстанції
  2. Фарбування стін, які огороджують майданчик. Заплановано провести толоку на території майданчику.

На банківській картці, яка була створена для збирання коштів саме на відновлення майданчику зараз 1 222 грн. Кошти будуть витрачені на купівлю всіх необхідних матеріалів для фарбування. Фінансовий звіт, обов’язково, буде представлений.

До участі у толоці запрошуються усі бажаючі. Відповідна робота знайдеться кожному, а по завершенню, звичайно ж, відбудеться спільна гра у баскетбол.

У цьому і полягає основна суть поставленої мети: спочатку працюємо, а потім вже і ВІДПОЧИВАЄМО РАЗОМ!

Віталій МорозВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети