. Успішний фінал спільного оновлення майданчика не за горами | Здолбунів City

Успішний фінал спільного оновлення майданчика не за горами

13Відновлюємо спортивний майданчик РАЗОМ! Ну нарешті! Нарешті, продовжились роботи по ремонту спортивного майданчику! Трішки чекання і все таки процес зрушив з місця.

Варто нагадати хронологію подій:
1. Ідея та бажання покращити умови для дозвілля та відпочинку молоді.
2. Створення петиції на платформі «Розумне місто.Здолбунів» (у короткий термін петиція набрала необхідну кількість голосів і була направлена на розгляд сесії Здолбунівської міської ради. ПЕТИЦІЇ у Здолбунові ПРАЦЮЮТЬ!!!).
3. Завдяки сприянню депутатів міської ради (пропозицію вніс Микола Орлов, який постійно допомагає нашій спільній акції по оновленню майданчика) та міського голови на відновлення майданчику було виділено 15, 000 грн.
4. КП «Міське будинкоуправління», а також підрядник ТОВ «Добробут» приступили до виконання запланованих робіт:
·     заміна баскетбольних щитів та кілець;
·     ремонт та фарбування баскетбольних опор;
·     заміна та фарбування огороджувальної сітки;
·     побілка стін, які огороджують майданчик.

Результати виконаних робіт можна побачити на фото. Але окрім вже зробленого ще залишається завершити облаштування майданчику. Початок робіт.ремонт майданчика (3) ремонт майданчика (2) ремонт майданчика (1)

Фінальний вигляд:

нагадаємо як було ДО оновлення

до ремонту

ПІСЛЯ оновлення11 12 13

Заплановані наступні роботи:

 1. Ремонт трансформаторної підстанції, яка знаходиться на прилеглій до майданчику території. Було подано звернення голові Здолбунівської районної державної адміністрації Кондрачуку С.Ю. з проханням допомогти вирішити дану проблему (ситуацію), щоб відповідальні органи РЕС-?) належним чином відремонтували трансформаторну підстанцію.Звернення берізки на підстанції
 2. Фарбування стін, які огороджують майданчик. Заплановано провести толоку на території майданчику.

На банківській картці, яка була створена для збирання коштів саме на відновлення майданчику зараз 1 222 грн. Кошти будуть витрачені на купівлю всіх необхідних матеріалів для фарбування. Фінансовий звіт, обов’язково, буде представлений.

До участі у толоці запрошуються усі бажаючі. Відповідна робота знайдеться кожному, а по завершенню, звичайно ж, відбудеться спільна гра у баскетбол.

У цьому і полягає основна суть поставленої мети: спочатку працюємо, а потім вже і ВІДПОЧИВАЄМО РАЗОМ!

Віталій Мороз

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Анатолій Бондарчук

  Гарна робота!

 • Люди, які вважають, що проведені роботи відповідають очікуванням, не праві, бо активний вуличний баскетбол це не тільки кидати м’яча з однієї позиції.
  Навіть при наявності двох підрядних організацій-виконавців, працю можна вважати на-відчепись й такою, що не відповідає вартості в 15 тисяч гривень з наступних причин:
  – невідповідність щитів основним параметрам (розмір, висота), різна кількість болтів, що закріплюють ДВП по периметру (на одному щиті – 28, на іншому – 30);
  – невідповідність структури кільця та кріплення кільця до щита (кріплення не має прямокутну форму, щоб м’яч, відбившись від щита, потрапив у корзину, а не змінив напрямок під кутом; гострі кути та болти пошкоджують м’яч – недоліки визначені на фото червоним), болти назовню змінюють траекторію, відсутнє кріплення для сітки;
  – старі стійки не посилені кутиком або профільною трубою;
  – неякісне фарбування встановленої сітки (використання пульверизатора без захисту, що спричинило краплинне змішування кольорів – фото);
  – тріщина в стіні не зашпакльована, але побілена;
  – не пофарбовані стійки для волейболу (бо не потрібно – а для чого?);
  – елементарно сапкою необроблене поле (мове не йде про вирівнювання та втрамбування).
  Загалом, праця – “для галочки”, й бюрократії було більше, ніж результату. Варто провести опитування щодо якості виконаних робіт.

  • c.k.

   браво Костю!
   а неозброєним оком з фото “до оновлення” і “після оновлення” можна побачити , що за 15к лише огорожу пофарбували і побілили стіну:)

 • Здолбунівсіті

  Костя, дійсно браво! Сам так прискіпливо і потрібно оцінювати роботу, щоб вона ставала щоразу кращою І це треба робити під час її виконання і одразу по завершенні виправляти те, що можна виправити. Здається дрібниці,але такі важливі. Болти на зовні, що впливають на траекторію польоту, тріщина в стіні. Сапкою і самі спортсмени пройтись можуть на толоці, фарбування на відстані теж видавалося пристойним. Принаймні організатори пропонують 9 липня толоку на майданчику, підправити те що можливо, а виконавці робіт-нехай читають і роблять висновки.

 • Браво-не-браво, але я дійсно почав динамічно пхати свою муску у не майже не свої справи; і якщо вже бути повністю нахабним – порядна людина заплатила б за роботу всю суму + 1 гривню, а інша порядна людина – переробила б роботу так як слід й повернула б заявлену суму, залишивши собі 1 гривню.

 • Evgeniy Poremchuk (пост якого видалено) – я розумію і прості слова без матюків і дитячих натяків, і за роботу подякував би з повагою жителям прилеглих будинків, які за власні кошти все зробили б самі; але якщо витрачаються бюджетні кошти й так нераціонально, а люди, далекі від баскетболу, вважають роботу успішною й дякують на всі сторони, то це неправильно, бо дітям з цих будинків доведеться пристосовуватися до стегнорукості як бюрократів-проектувальників, так і виконавців-робітників.
  І взагалі, Evgeniy Poremchuk, раджу Вам приєднатись до програми розвитку “Кастян – пі$$$тий пацан”, що передбачає:
  – вклад незначних коштів (згідно власних доходів) в проекти малознайомих не перевірених здолбунівчан;
  – розробку 3D-моделей сучасного баскетбольного майданчика та відповідної проектної документації;
  – думки про те, щоб в місті було б все чікі-пікі – як в документообізі, так і в реальності;
  – не базарь фігні, як Кастян – пі$$$тий пацан.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама