Успішного керівника на Здолбунівщині – звільняють!

Ось що повідомив головний лікар Здолбунівської лікарні Владислав Сухляк:

Дякую, Здолбунівщина. Мене звільняють!

Здолбунівщина район в якому мешкають неймовірні люди. Тисячами доль я пройнявся за час роботи в лікарні. Щоденно робив усе, аби ЦРЛ функціонувала. Пережив потужний удар від опонентів, що звинуватили мене в закритті терапії в Мізочі, прекрасно розуміючи що це наказ зверху, аби наша лікарня існувала.
Налагодив десятки зв‘язків з донорами по усьому світу, розуміючи, що коштів шалено бракує. Привіз незліченну кількість вантажівок різного добра. Залучав і відверто не спав ночами, бо я живу турботою за тих, хто дав мені свою довіру.

І у нас вийшло. Ми досьогодні зберегли усі відділення (а могли втратити). Ми поміняли труби, ми поробили ремонти і під‘їзд. Мені не соромно за всі роки роботи в ЦРЛ.
Втім, політика є політика і контракт зі мною буде розірвано. На час поки проведеться конкурс на посаду, голова районної ради Олег Дацюк чітко дав зрозуміти, що виконуючим обов’язки буде призначено іншого керівника. Саме тому наостанок виготовляю документацію і пропоную раді врешті відкрити Мізоч. Шукайте гроші і не обманюйте своїх виборців все скидуючи на мене. Нарешті, я скажу – досить!

Готовий до звільнення. Впевнений, мій колектив зможе так само стійко витримати такі дії політиків.

Коли я прийшов в лікарню вперше, ніхто й не думав як багато ми зробимо. Втім, колектив у мене надпотужний. 💪🏻 Дякую і низький уклін кожному з вас. Дякую, Здолбунівщина.

Вже 23 числа на сесії контракт зі мною розірвано і буде обрано нового виконуючого обов‘язки, аж до поки вирішать провести конкурс на цю посаду. З‘явився гарний шанс мене «некерованого» звільнити й проторувати собі шлях на вибори. Хоча, може тоді міська і районна рада в повному обсязі профінансують медичну галузь району.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети