Успішно запущена система “Безпечне місто” у Здолбунові

Аналогів такої системи у Рівненській області немає. Камери зовнішнього спостереження, камери визначення номерних знаків авто у денну і нічну пору доби, система відеовиклику поліції із залізничного вокзалу та 12 кілометрів оптоволокна, що дозволяє при потребі розширяти мережу відеонагляду, подавати якісний інтернет сигнал в т.ч у міський відкритих просторах (при монтуванні додаткових елементів вільний Інтернет може з’явитися, наприклад в гідропарку) – все це стало реальністю у Здолбунові. Презентували завершений проект сьогодні у залі засідань Здолбунівської міської ради та у відділку поліції.

Коментує депутат міськради Микола Орлов: – Це дуже потрібна місту річ, я крайні п’ять років регулярно пропонував очільникам міліції-поліції це зробити і як депутат завжди був готовий підтримати виділення на це коштів. Добре що це нарешті сталося. Система зроблена якісно і комплексно, про що я сьогодні публічно і висловив виконавцям робіт в міській раді. Це певною мірою приклад нашим комунальним підприємствам виконувати роботу: спільне планування, розробка етапів робіт, врахування технічного завдання замовника, технічне виконання, робота у спецформі, проміжний запуст і тестування, позначення всіх встановлених елементів контактними даними для сервісу і гарантійної відповідальності  презентація завершених робіт і випробовування системи!

Можливості системи великі. Це і профілактика і розкриття злочинів і не тільки. Це і візуальне спостереження за…ремонтом доріг, регулярністю рейсів маршрутних таксі і навіть пасажиропотік можна вирахувати. Було б бажання міської влади лише уважно цим зайнятися. А щодо поліції. То я вірю, але дуже розчаруюся якщо це буде не так і ми регулярно не будемо бачити віддачу від використання цього потужного комплексу. Я як депутат хочу бачити щотижня повідомлення про проведену роботу і ефективну окупність вкладених коштів у саму прогресивну в області систему “Безпечне місто”.

Щодо вандалів і любителів похуліганити. Система побудована так, що вона всеохопна і лише від поліції залежить на якому етапі вона може втрутитися, тому не дивуйтеся якщо після розбитої пляшки до вас через 10 хвилин підійде патрульний і пред’явить претензії.

Щодо автолюбителів. Будьте автомобілістами і патріотами міста інакше ні міський ні державний бюджети не відмовляться від надходжень від адмінштрафів.

Покладаю великі надії на дію системи та вже вів мову про потенційне її розширення в частині контролю за входами над школами. Вразила якість зображення, продуманість і багатофункціональність. Дякую колегам – депутатам міської та районної рад, які виділили співфінансування на цей майже мільйонний проект!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети