Успіхи децентралізації: Одещина

Здолбунівщина – час об’єднуватись! Дивіться як це працює у інших і давайте робити так і ще краще! Запитуйте, коментуйте, радьтесь!

Навчальна, допоміжна інформація:

ЧАСТИНА 1. ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ, ПОВ’ЯЗАНИХ З ПИТАННЯМ РЕОРГАНІЗАЦІЇ ОМС ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД, А ТАКОЖ ІЗ КАДРОВИМИ ПИТАННЯМИ, ЯКІ ВИНИКАЮТЬ У ЗВ’ЯЗКУ З ОБ’ЄДНАННЯМ ЦИХ ОМС

 

Завантажити (DOC, 348KB)

ЧАСТИНА 2. ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ, ПОВ’ЯЗАНИХ З БЮДЖЕТНИМ ПРОЦЕСОМ

Завантажити (DOC, 711KB)

ЧАСТИНА 3. ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ, ПОВ’ЯЗАНИХ З ПИТАННЯМИ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ ТА ПЕРЕДАЧІ МАЙНА ТА ЗОБОВ’ЯЗАНЬ РАД, ЯКІ РЕОРГАНІЗУЮТЬСЯ ДО РАДИ – «ЦЕНТРАЛЬНОЇ САДИБИ»

Завантажити (DOC, 511KB)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети