Усі платежі Здолбунівських установ – відтепер у доступі он-лайн

“…віднедавна усі платежі, що здійснюються нашими районними установами, можна зручно переглянути у вільному доступі.” Про на своїй сторінці повідомив голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук:
Сергій Кондрачук, скрін 22.06.2016
“Ще як мене призначили на посаду, у мене було велике бажання показувати онлайн усі платежі, що здійснюються бюджетними установами Здолбунівщини. Щоб платники податків та усі мешканці нашого краю бачили, як влада витрачає їхні кошти. Тоді я навіть думав сканувати усі платіжки та виставляти їх в мережі. Але це було технічно складно і ідею такої прозорості довелось на певний час відкласти. Згодом з’явилась е-data, але вказаний ресурс, як на мене, є досить складним, оскільки розрахований для всієї України. А тому нам було цікаво звузити коло розпорядників коштів, зробити більш зручний ресурс саме для району. І це нам вдалося завдяки ініціативі “Розумне місто”, впровадження якої стало можливим після підписання угоди про співпрацю між Здолбунівською РДА, ГО “ЗЕОН” та ініціативою “Розумне місто”. Як наслідок, віднедавна усі платежі, що здійснюються нашими районними установами, можна зручно переглянути у вільному доступі. Для того, щоб побачити, хто і що проплачує, потрібно зайти за адресою: http://www.rozumnemisto.org/zdolbuniv/home/
В графі, що ліворуч, вибрати розділ “відкриті фінанси” – і перед вами усі платіжки установ району (в цьому пості це ілюструє фото 1). В графі “усі розпорядники коштів” можна вибрати конкретну установу, що вас цікавить (ілюструє фото 2). Якщо навести на колонку “сума та №”, то вам відкриється сама платіжка (фото 3). Крім того, можна отримати інформацію по ТОП отримувачів платежів серед фізичних та юридичних осіб чого немає на е-data. Просто та зручно!”

скрін розумне місто
скрін розумне місто
скрін розумне місто
скрін розумне містоВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети