Уродженець Здолбунова причетний до діяльності “Чорної сотні”

GromadsjkiyOlegОлег Громадський. Народився 30 травня 1970 р. у м. Здолбунів Рівненської обл. Закінчив школу з золотою медаллю, призер республіканських Олімпіад з фізики. Закінчив заочну фізико-технічну школу при Московському фізико-технічному інституті. У 1987 р. вступив до Львівського держуніверситету ім. Франка (1988-89 рр. – в армії). Після 4 курсу, у 1992 р., перевівся до Чернівців в ЧНУ на фізичний факультет (радіофізик). Приватний підприємець. Депутат Першотравневої районної у Чернівцях ради V скликання. З 2010 р. депутат Чернівецької міської ради VI скликання.

Неодноразовий переможець та призер командних турнірів з більярду серед депутатів України.

З 2013 р. – почесний президент чернівецького обласного осередку Федерації спортивного більярду України.

Повне інтерв’ю із Олегом Громадським можна прочитати за цим посиланням. Нас же зацікавила у ньому ця частина розмови:

А що то за «Чорна сотня», в контексті якої Ви часом фігуруєте?

Це на Майдані утворилась така організація. Ходили в чорному, контролювали використання коштів-пожертв, щоби не крали, супроводжували політиків на сцену і зі сцени і таке інше. Тепер вже створена обласна організація «Золоті леви чорної сотні», яка буде вливатися у всеукраїнську. Я очолюю обласну організацію.

Як можна «політично» позиціонувати людей, які входять у цю організацію?

Суть у чому: проходять Майдани, революції, а на місцях практично нічого на краще для людей не змінюється, сидять ті самі чиновники, бюрократи, корупціонери… Так само треба ходити по кабінетах, давати хабарі і т. п. «Царькі» місцеві залишились.

І як ви думаєте боротися з цими явищами?

Будемо реагувати на кожне звернення людей. Люди зараз навіть звертатися бояться. Будемо захищати: від хамства водія до свавілля чиновників. Взагалі не хотілось би робити гучних заяв, ми просто працюємо в цьому напрямку.

Якими є механізми захисту?

Влаштуємо «чорне життя» цим нехорошим людям (сміється – авт.). Нам байдуже хто з якої партії. Якщо людина права, захистимо, якщо ні, – зробимо все, щоби покарати. Згідно чинного законодавства. Ми зараз на етапі становлення. Але вже реагували на проблемні сигнали. Наприклад, ДТП було в Заставнівському районі, подзвонили, що водій п’яний, що є ймовірність, що будуть «заминати». Ми виїхали, втрутились і посприяли, щоби ніяких «заминань» не було.

Скільки у вас активістів?

Зараз чоловік 50. Але плануємо, що буде зо 500 і більше. Організація відкрита для всіх бажаючих, які мають загострене відчуття справедливості і готові витратити свої зусилля і час на суспільно корисні справи.

Від ЗС: Якщо ви маєте інформацію, цікаві факти про життя здолбунівчан в районі і за його межами, надсилайте про це історії до ЗС і про наших земляків нинішніх і колишніх дізнається багато хто.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети