Урочисті лінійки у школах Здолбунова

Традиційне свято-урочиста лінійка присвячена закінченню учбового року пройшла у школах краю. Нарядні випускники у передчутті дорослого життя, нагороди кращим учням школи, флеш-моби і танці. Благо, погода дозволила все це зробити на шкільних подвір’ях.

Гімназисти назвали цей танок бельгійським, хоча по музиці більше схожий на ірландський :)

лінійки на Здолбунівщині (2)

Здовбиця прокинулась і вже поспішають школярі до школилінійки на Здолбунівщині (3) лінійки на Здолбунівщині (4)

Вчитель ЗОШ6 Наталія Галайко при повному параді і з усмішкою

лінійки на Здолбунівщині (5)

Комунальники прибирають, для них день буденнийлінійки на Здолбунівщині (6) лінійки на Здолбунівщині (7)

Мамочка і водій святково порушують ПДР. Зупинка на перехресті вул.Фабрична і Незалежностілінійки на Здолбунівщині (1)

ЗОШ1 Здолбунова підготувала місце для випускниківлінійки у Здолбунові (1) лінійки у Здолбунові (5) лінійки у Здолбунові (6) лінійки у Здолбунові (4)

лінійки у Здолбунові (3)

Серед випускниць ЗОШ1 Здолбунова -ЗЕОНівка Ірина Котюжанська (квіткова спідниця).

Іринко-ти молодець!лінійки у Здолбунові (2)

Прапороносці ЗОШ1 м.Здолбунів. З національним прапором Андрій Орлов – переможець та призер ВОСЬМИ олімпіад, конкурсів в районі та області, голова учкому школи.лінійка у здолбунівській гіиназії (2)

Здолбунівська гімназія. Алея випускників 2014лінійка у здолбунівській гіиназії (6)

Тамара Євгенівна  Піскаєва і на урочистостях роздає останні вказівки випускникам :)лінійка у здолбунівській гіиназії (5) лінійка у здолбунівській гіиназії (4) лінійка у здолбунівській гіиназії (3)

 Чекаємо на ваші фото з інших шкіл міста та району. В добру путь дорогі випускники!!!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети