URBAN хвиля у Здолбунові на День Перемоги

RM_PG9vmZk

На День Перемоги у Здолбунові провели Третю молодіжну урбан хвилю під назвою «Ми нащадки наших героїв». На фестиваль прибули учасники різних урбаністичних та хіп-хоп культур, з різних міст і областей, а саме Рівненська, Тернопільська та Львівська, нараховувалось близько 40 учасників. Ця подія не тільки надала популярності Здолбунову, а й надала можливість самореалізуватись, познайомитись з новими людьми, а декого навіть повернула на сцену. От що з цього приводу думають учасники:

Parabellum (реп-виконавець, м. Кременець).

– Олеже, як це вперше за 2 роки знову вийти на сцену?
– Як і для багатьох інших людей – це було, як вперше. Але коли стоїш вже знову там, на сцені, усе минає само по собі. Я знову відчув себе «у справі», вільним і незалежним. Так почуття важко передати словами. Хочеться знову і знову на сцену.

– А яка була атмосфера коли Ви прибули на Урбан?

– Було спекотно.=)

– Чи надихнув тебе на щось вчорашній фест?
– Так! Я більше ніколи на такий довгий час не піду зі сцени. Тільки доверху, до самого Олімпу.

– Вчора Ви познайомились з багатьма іншими молодими учасниками. Що б Ви хотіли побажати їм на майбутнє?
– Впринципі познайомився тільки з двома учасниками, тому що з Tim Lee та Wessels я давно знайомий. А що до Jannet та Ельвіри, дійсно позитивні , хороші, та талановиті дівчата, і якщо поміркувати,  Jannet рівних не було, мабуть, вчора (інтерв’ю бралось 10.05-прим.ЗС). Цим дівчатам хочу побажати тільки взлетів в кар’єрі, і тільки більших за попередні.

Ulusius (реп-виконавець, м.Кременець)

– З чим у Вас тепер асоціюється Здолбунівська Урбан хвиля? Що найбільше запам’яталось?
– Що стосується самого фестивалю, на мою думку, все пройшло доволі непогано, були створені хороші умови для виступу, сцена, якісна апаратура, сам фест проходив в гідропарку , а тому і повітря було свіжим, не було сторонніх шумів. Всю атмосферу реп-виступів розмежовували інші номери, хіп-хоп танці, STREET WORKOUT, та патріотичні пісні які виконували жителі Здолбунова , тому публіка не зациклювалась на чомусь одному і мала можливість побачити і почути різне, я вважаю, що це хороший хід організаторів, за що їм і подяка.
Захід проходив доволі довго, всього побачити не вдалось, адже хотілось відпочити після сцени, тому і запам’ятався найбільше виступ хлопців з Костополя які показали гарний рівень у своїй справі, а саме STREET WORKOUT.

– Ви мали змогу познайомитись з новими людьми, що б ви їм побажали на далі?
– Особисто я був знайомий з хлопцями з м. Дубно – хороші юнаки, дружелюбні , респект їм, а загалом познайомився з , на мою думку, дуже перспективною дівчиною-виконавицею, Jannet , якій хочу побажати творчих злетів.

Forvard (реп-виконавець, м.Рівне)

– Чи сподобався Вам фест? Які почуття були у Вас присутні під час фестивалю?
– Сподобався! все було зроблено на високому рівні, був дуже задоволений прийняти участь, хотілося б частіше відвідувати такі заходи,де пропогандується спорт, а також дається можливість розвитку репу, як культурі. Атмосфера позитиву та підняття духу молоді, мотивація без пропаганди наркотиків та алкоголю – ось, що я відчув 9 травня у міському гідропарку м.Здолбунів. Дякую організаторам за приємно проведений час,а також усім, хто прийшов підтримати учасників на цьому святі.

Wessels (реп-виконавець, м. Дубно)

– Чи сподобався Вам фест? Якщо так/ні то чим?
– Урбан хвиля мені сподобалась. Все було круто. Мені сподобалось виступати у такій атмосфері. Особливо приємно було те, що люди  нормально сприйняли цей нібито вузькоспрямований захід.

– А що найбільше запам’яталось?
– Талановиті хлопці з Костополя, Street Workout. Це було неперевершене видовище.

 

Окрім захоплених учасників дійства, ми вирішили дізнатись суб’єктивну думку жителів міста, які можливо і не є прихильниками такого виду мистецтва.

Дмитро Світодар, житель м. Здолбунів.

– Мені відомо, що ви не є любителем репу та хіп-хоп культури, але чи варто такі фестивалі проводити? Чи цікаво – це людям?
– Я думаю варто робити, тому що є багато людей, хто це слухає і цікавиться. Треба просто ретельніше готуватися і враховувати місце, час, традиції і т. п. А так за рекламну компанію скажу, що вона була проведена на “відмінно”! Особисто від себе, хотілося б щоб фест був присвячений якійсь ідеї, чи даті, ну щоб сенс був. Звичайно є попсові всякі теми “реп проти наркотиків” чи там “проти абортів”, але якщо враховувати специфіку і проблеми міста, то можна щось придумати. Ось у нас 3 проблеми: дороги, сміття і собаки. Якщо б ці теми були враховані виконавцями, то фест би тільки виграв, тобто треба бути ближче до людей, а не до абстрактних речей.

Олена Ляшенко, жителька м. Здолбунова.

– Чи сподобався Вам фестиваль і чому?
– Сподобався. Було дуже багато цікавих колективів, було досить цікаво.

-Чи хотіли б Ви, щоб у Вашому місті організовувалися такі заходи частіше?

– Звичайно, адже коли молодь буде більше задіяна у підготовці таких фестивалях та буде активно приймати участь, тоді більшість відмовляться від поганих звичок та будуть жити здоровим, повноцінним життям!

Ігор Гомончук, житель м. Здолбунова.

– Чи сподобався фестиваль? Чи варто таке робити? Оцінка проведенню фестивалю?
– Як на мене, то все пройшло непогано, якщо не брати до уваги інциденти ще до початку урбану, та не дуже велику кількість глядачів. Але не помиляється той, хто нічого не робить.
Щодо самого концерту, то виступи були різні на будь-який смак. Шкода, звичайно,що було мало місця для велотріальщиків. В загальному сподобалось, підтримую такі дійства і бажаю надалі успіхів.

Юлія Ляшик, житель м. Здолбунова.

– Що ви можете сказати про Урбан хвилю, яка відбулась 9 травня?
– На мою думку, урбан хвиля дуже хороший та цікавий фестиваль, де бажаючі можуть проявити свої таланти в різних жанрах.В ньому  добре відображається тематика 9 травня і тим цей фестиваль доводить, що ми пам’ятаємо про наших героїв, які відстоювали нашу незалежність. Тому, якби не вони, можливо ми б на данний час взагалі не існували б! Я вважаю , що такий захід варто проводити кожного року в пам’ять про наших Героїв!!!

Микола Орлов, керівник громадської організації.

– Які враження викликала у Вас Урбан-Хвиля?
– Із того, що я побачив на Урбан-хвилі: Все проходило у чітко відведеному місці там, де такі речі і мають відбуватись. Гарна озвучка і стильно одягнуті ведучі. Перші номери взагалі заставили задуматись чи туди я прийшов? Адже на афішах бачив, що це реп-фестиваль. Але потім ритми стали все жвавішими. Сподобалось те, що це був мікс, а не лише зібрання реперів. По-перше, тому що я не дуже розуміюсь на реп-культурі і завітав скоріше із цікавості, плюс роздутий скандал цей інтерес підігрівав. Але я дуже поважаю те, що люди вміють робити своїми руками, ногами, головою. Як наприклад, хлопці з команди Workout. Що можна зробити краще? На всіх подібних заходах дуже не подобається коли люди, замість того, щоб розійтись по периметру, щоб усе було видно, сходяться у коло і заважають одне одному. Хочеться, щоб глядачі не шкодували своїх долонь на оплески, а так із того, що я бачив, таке дійство має право на життя. Не так багато заходів міжрайонного характеру в Здолбунові відбувається і тому на них треба ходити. І на концерт Візерунків і на звітний концерт музичної школи та танцювальних гуртків та на Урбан-хвилю. Я бачив багато гарних речей у мистецтві, але все одно люди, які живуть поруч і мають ніким не примушену любов до танцю, співу, спорту в мене завжди викликають повагу.

І на останок ми запитали у самих організаторів:

– Чи задоволені Ви цим фестом і чи все вдалось?
– Ну взагалі фестиваль пройшов так, як було заплановано, та він викликав велий ажіотаж в людей, щодо дати його проведення, адже деякі люди вважають, що 9 травня молодіжним культурам не місце на сцені та хіп-хоп культура не для всіх людей, а лише для окремих (тобто для любителів). Ну наступного разу всі ці моменти врахуємо і на мою думку будь-який схожий фестиваль пройде ще краще. Звісно ж я задоволений, напевно, як і інші люді. Скажу чесно, йдучи після фестивалю по міському гідропарку знайомі казали, що все було класно…

– Які плани на далі? Чи надихнув вчорашній фест для проведення ще таких заходів? Чи будете далі розвивати хіп-хоп культуру у Здолбунові?
– Думаю, що будемо, але на далі такі фестивалі хіп-хоп культур будуть проводиться в закритих приміщеннях, щоб не заважати людям, яким це не цікаво.

– Що Ви можете побажати усім учасникам, які були вчора на фестивалі?
– Хочу побажати наснаги, успіхів, наполегливо розвивати свої таланти та молодіжну культуру. Всім удачі, надіюсь будемо зустрічатися та співпрацювати.

У звязку з тим, що ми не маємо змоги опитати всіх поіменно, ми зробили соціальне опитування після завершення фестивалю у соцмережі ВК.

На запитання «Чи сподобався Вам фестиваль» ми отримали такі результати:
Проголосувало 53 особи.*
З них 22 особи: «Так, було круто»
6 осіб: «Середнячок:)»
4 особи: «Ні»
21 особа: «я не був, але хочу подивитися результат(ФОТО,ВІДЕО)».Опитування ще триває.

 

BpdtLSxzBAs ChCghBvGTxU d0BGhFES4BI
urban_4-550x366

 

Автори:
Ігор Яремович
Шкільна Євгенія

Міжміські репортажі стали можливі завдяки діяльності проекту “Розвиток громадської журналістики у малих сусідніх громадах”, за підтримки “Українського медійного проекту” (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети