Унікальна здолбунівська інтуіція

І не одна, а навіть дві.

Перша. Була затверджена програма благоустрою у м.Здолбунів на 2019 й рік, в ній були зазначені обекти, які будуть робитися в т.ч три вуличних освітлення. Виконавцем  в програмі зазначено КП “Здолбунівське”, але ми коли готували 63й випуск ЗС спрогнозували, що ці об’єкти буде робити комерційна фірма, а не саме КП і не помилилися!

Але ще кращу інтуіцію мають в КП і особливо фірмі – виконавцю робіт із вуличного освітлення.

Судіть самі, рекомендуємо звертати увагу на дату і час. Логіка мала би бути така: Програма -оголошення тендеру – підписання угоди – виконання робіт – складання акту виконаних робіт. Але коли в тебе розвинута інтуіція і ти відчуваєш що ось ось виграєш тендер (торги, аукціон, закупівлі…)або просто безальтернативно підпишеш угоду, то роботи можна зробити так, що про їх завершення вже напишуть на офіційному сайті міської ради в той час як ти тільки підписуєш документи на їх виконання. Хоча, може причина криється в іншому: 32 ліхтарі на вулиці довжиною 1180 метрів – що то є для справжніх швидких майстрів і довгої доби часу?)

За послуги КП розрахувалося 15.02.2019

Насправді ситуація і причина не в якомусь конкретному виконавцю, а в підході до вибору виконавців. Цілком можливі ситуації, коли існують усні домовленості хто і де і що буде робити за міські гроші чи державні. Інколи і грошей немає, а робити треба, то підрядники починають робити, а потім із ними розраховуються. Але ж в класиці мало би бути так як описано вище, а саме ПУБЛІЧНО виконавець програми чи розпорядник коштів звертається у всі можливі способи “Ау, ау, ХТО хоче і може виконати ці роботи”. Підрядники зголошуються, конкурс, критерії, переможець і вперед до виконання. Є ще така платформа як ПРОЗОРРО, яка цю функцію може виконати. В даному випадку мова йде про доброчесність, т.то свідоме подання на цю платформу, бо закупівлі допорогові.

Не бачили ми таких тілорухів по допорогових закупівлях від жодного органу влади Здолбунівщини. Тому про вільну конкуренцію і відкритість влади в цих питаннях поки говорити не приходиться.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети