Укрзалізниця тепер ПАТ” Українська залізниця”

21 жовтня було зареєстровано ПАТ “Укрзалізниця”. Того ж дня відбулось і засідання правління на яке запросили голів всеукраїнських профспілок. Це стало чи не історичним моментом для них, тому що гуртом  легше буде  вести переговори з роботодавцем. У перелік підприємств, на базі яких утворюється ПАТ, входить шість залізниць, вагоноремонтні заводи, залізничні держпідприємства, проектно-вишукувальні інститути залізничного транспорту, ряд проектно-конструкторсько-технологічних бюро.залізниця

На даний момент 100% акцій належать державі, та працівники підприємства подейкують, що на 2016 рік заплановане вливання інвестицій з Німеччини. Це можливо приведе до зменшення працевлаштованих осіб через автоматизацію основних засобів, та набагато покращить якість послуг залізниці.

Нагадаємо 7 жовтня цього року активісти “Вільної профспілки машиністів України” в т.ч. здолбунівчани пікетували Кабінет Міністрів з вимогами:

Вимоги до Кабінету Міністрів України
1.         Терміново вжити невідкладних заходів для безумовного виконання норм законів України щодо забезпечення стабільного фінансування залізничного транспорту, а саме:
–                          Закону України «Про залізничний транспорт» ст.10 у частині фінансування за рахунок коштів Державного бюджету України будівництва і реконструкції магістральних залізничних ліній, об’єктів мобілізаційного призначення, придбання залізничного рухомого складу для перевезень пасажирів у поїздах далекого слідування та місцевого сполучення, для чого внести відповідні зміни до Закону України «Про державний бюджет»;
–                          Закону України «Про ціни та ціноутворення» ст. 15 у частині відшкодування коштів для покриття збитків від пасажирських та приміських перевезень.
–                          виділити кошти, з отриманих від міжнародних фінансових інституцій для проведення реформ в Україні, на погашення заборгованостей Укрзалізниці з тим, щоб ПАТ «Українська залізниця» могло почати свою діяльність з «чистого фінансового листа» без будь яких заборгованостей.
2.         Передбачити у фінансовому плані ПАТ «Українська залізниця» гарантоване фінансування Товариства для збереження соціальних гарантій та пільг працівникам не нижче, ніж це передбачено нині діючою Галузевою угодою та колективними договорами.
3.         Вважати одним з пріоритетів, при проведенні реформування залізничного транспорту, збереження кадрового потенціалу галузі.
4.         Для забезпечення прозорості при проведення реформування галузі та прийнятті рішень керівними органами ПАТ «Українська залізниця», включити до їх складу представників всеукраїнських репрезентативних профспілок що діють у галузі.
5.         Вжити конкретних заходів щодо викорінення передумов зародження корупційних схем та коррупції в цілому у структурі залізничного транспорту.2015.10.07Віримо що такі зміни для Укрзалізниці справді будуть рушійними.
“Попереду не легкий шлях до взаєморозуміння не тільки між профспілками всередині СПО, а і з керівництвом ПАТ, але , якщо він починається з взаємовизнання та взаємоповаги, між усіма учасниками соціального діалогу, то це добрий знак на початку цього шляху.”– зазначили ВПМУ.
Також чудовою новиною поділився в себе на сторінці Андрій Пивоварський :Фейсбук


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети