Українське радіо в Інтернеті

Доброго дня! Вас вітає Громадська організація «СОЛЯНКА». У м. Дніпрі ми реалізуємо проект, про який ви повинні дізнатися! Проект Інтернет-радіо «СОЛЯНКА»

Дніпро, як й інші міста України, пульсує культурним різномаїттям, яке з кожнем днем поповнюється свіжими талантами та ідеями молодих творців. Це стосується й музики. Обличчя сучасної української музики наразі туманне й нечітке, а все через закритість та незнаність музики молодих виконавців. Їхні композиції так й не доходять до більшості українських меломанів. І ми вважаємо це злочином.

Тому запрошуємо слухати Інтернет-радіо СОЛЯНКА, де цю прикрість ми намагаємося викорінити.

Інтернет-радіо «СОЛЯНКА» – це радіо нового формату. Новітність формату радіо не тільки в тому, що воно акцентоване на інтернет-трансляцію, а й в тому, що метою радіо – є популяризація маловідомої, свіжої та якісної української музики молодих гуртів та виконавців.

Також особливість радіо –  це багатожанровість музики. СОЛЯНКА – тому, що радіо не вибирає для себе одного або декілька музичних жанрів, а відкрито для різнобічної музики, маючи змогу демонструвати це різноманіття слухачам.

Ми хочемо дати можливість молодим талантам заявити про себе і розвивати свою творчість.

Проект підтримується власним коштом і є стовідсотковою ініціативою людей, що не можуть жити без музики. Команда радіо «СОЛЯНКА» не допустить того, аби музика молодих українських виконавців була загублена та не почута. Бо такий продукт неможливо оминути, він повинен грати та спонукати.

Наразі ефір радіо вже містить більше 300 гуртів з усієї України. Команда радіо працює над записом нових програм. Прикладом є –  запущена програма «Прочитане» від Анни Лисенко, де Анна розповідає про власні враження від прочитаних нещодавно книг.

Також у кінці серпня цього року проект Інтернет-радіо «СОЛЯНКА» виграв міні-грант від Благодійного Фонду Об’єднання та Фонду підтримки демократії (NED) на придбання технічної обладнання для радіо.

Тож, слухайте лише справжню українську музику на радіо СОЛЯНКА!

Для нотатки: ГО «СОЛЯНКА» була зареєстрована рік тому. До цього діяльність проходила у вигляді ініціативної групи. Основна діяльність ГО – це створення та розвиток сучасних медіа, залучення громади до громадської журналістики. Організація веде 3 великі проекти: міський сайт «Pidgorodne.in.ua», газета Дніпровського району «Наша думка» та Інтернет-радіо «СОЛЯНКА».

 

Наші веб-ресурси

Інтернет-радіо «СОЛЯНКА» – http://radiosolyanka.in.ua/

Міський сайт «Pidgorodne.in.ua» – http://podgorodnoe.in.ua/

 

З повагою, голова ГО «СОЛЯНКА» та керівник проекту Інтернет-радіо «СОЛЯНКА»

Соколова Катерина Андріївна

katsokolova@ukr.net

0983005741, 0662358919Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети