. Україна стала найбіднішою в Європі - більше половини доходів сімей проїдаються | Здолбунів City

Україна стала найбіднішою в Європі – більше половини доходів сімей проїдаються

Україна посіла останнє місце серед європейських країн за кількістю грошей, які домогосподарства витрачають на продукти харчування.

Про це повідомляє рейтинг європейських країн за часткою витрат сімей на продукти харчування, підготовленому експертами РИА Рейтинг Джерело

Так середньостатистична українська родина на продукти харчування витрачає – 50,2% своїх витрат. Це – абсолютний рекорд серед усіх країн – учасниць рейтингу. За цим показником Україну обігнала навіть Молдова – там населення витрачає на продукти 43,2%.

Серед країн-аутсайдерів списку також фігурують Сербія (42,9%), Казахстан (42,5%), Румунія (41,9%) і Білорусь (40,8%)

У країнах, де населення можна назвати забезпеченим, а рівень життя високим – на продукти харчування витрачають всього 10-15% від сукупних витрат сімей. Всі інші гроші йдуть на дозвілля, подорожі, комунікації, хорошу медицину і освіту, техніку і одяг і т. д.

Перше місце в рейтингу європейських країн за часткою витрат сімей на продукти харчування займає Люксембург. Витрати на продукти харчування звичайної сім’ї становлять тільки 8,8% її сукупних кінцевих витрат на споживання. Друге місце займає Великобританія з 9,1% сукупних витрат, третє ж місце дісталося Швейцарії – 9,6%. У десятку також увійшли: Данія – 10,7%, Норвегія – 11,8%, Німеччина – 12,1%, Австрія – 12,1%, Кіпр – 12,3%, Фінляндія – 12,6%, Бельгія – 13, 2%.

тест

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама