У Здовбицькій громаді дізнаються про децентралізацію

Дізнаються так, як то мало бути ще вчора -з конкретної інформації у зрозумілій газетній формі, з цифрами саме по цій та сусіднім громадам, а не загалом про все на світі, тільки не про Здовбицю. І хоч один спецвипуск погоди не зробить, та все ж таки у такому форматі і з реально побудинковим обходом людей, в нашому районі ще не працювали. Люди дякують за інформацію, дехто перерахував всі цифри і навіть знайшов одну неточність, комусь слово децентралізація в новинку. І саме те, що вона вже на порозі Здовбиці.

Повідомляють координатори проекту:

День 1 .Вже вийшов з друкарні спецвипуск «Децентралізація: що це і для чого?», в якому можна ознайомитись з найважливішими даними із річного звіту голови , актуальними доходами і витратами сільського бюджету, паспортами всіх потенційних громад Здолбунівщини та окремі думки експертів щодо варіантів об`єднання, а також вирізні анкети де кожен мешканець може висловити свою думку щодо об`єднання.
Сьогодні 25 листопада в рамках заходу «В кожну хату» я і активіст Богдан Кубай сприяли щоб даний спецвипуск потрапив до Здовбичан. #ЗЕОН
Завтра і в найближчі дні продовження акції, шукайте нас на вулицях, підходьте і запитуйте.

День 2 в Здовбиці проходить інформаційний захід «В кожну хату», до нас з Богдан Кубай долучився і Микола Мокрик .#ЗЕОН
26 листопада спецвипуск «Децентралізація: що це і для чого?» знову потрапив до Здовбичан.
Якщо ви не змогли отримати спецвипуск, але дуже бажаєте, вам необхідно звернутися до Здовбицької бібліотеки, сільської ради, Здолбунівська районна бібліотека для дітей та юнацтва
Чекаємо на зустріч!
Дивіться анонси наступних заходів!
Захід відбувається в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування, в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

А в цей час у Здовбицькій сільраді збирають пропозиції щодо варіантів об’єднання просто…на стіні коридору сільради. Люди пишуть, дають свої пропозиції, отримують спецвипуск з децентралізації, консультуються у п.Марії в бібліотеці, яка знаходиться у цьому ж приміщенні.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети