У Здовбиці знову говорили про об’єднання і з’явився проект бюджету на 2018 рік

Експерт Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування Михайло Шелеп працював сьогодні у селі Здовбиця Здолбунівського району.

Він зустрівся із депутатами Здовбицької сільської ради та відповів на їх запитання що стосувалися реформи децентралізації – повідомляє РЦРМС

На зустрічі також була голова сільської ради, окремі депутати районної ради. Слід відмітити, що відчувається посилена увага до цієї громади та потенційної ОТГ на її основі, оскільки нещодавно був візит керівника цього ж Центру та експерта з Києва – Юрія Ганущака, а також в громаді успішно реалізовується проект інформування мешканців щодо децентралізації. Так у Здовбиці та Здолбунові створені куточки інформування громадян, випущено та роздано спецвипуск про децентралізацію з актуальними цифрами та двічі зіграли у гру-модель розвитку громади “Світ громад”.

Також Здовбиця готується до “бюджетної сесії” і вже має проект рішення. Зокрема бюджет планується трохи більше 3 мільйонів гривень. Бюджетне рішення і програми наводимо нижче.

ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ Р-Н, РІВНЕНСЬКА ОБЛ.

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

Проект РІШЕННЯ

 

Від     грудня  2017 року             №          Про  сільський  бюджет на 2018 рік.

 

Керуючись Законом України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України «Про державний бюджет на 2018 рік» та рішенням Здолбунівської районної ради №     від   .12.2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» сільська рада

ВИРІШИЛА :

1.Визначити загальний обсяг доходів сільського бюджету на 2018 рік в сумі  3 183 561 грн., в тому числі інші  субвенції в сумі  1 601 561 грн.,           Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити в сумі 3 162 561 грн., спеціального фонду бюджету  21 000 грн.,(додаток 1).

  1. Визначити загальний обсяг видатків сільського бюджету на 2018 рік в сумі 3 183 561 грн., в тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі  3 162 561 грн., та видатків спеціального фонду  21 000 грн.  за  розподілом  видатків (додаток 2).
  2. Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів сільського бюджету в сумі 1 000 грн.
  3. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду сільського бюджету на 2018 рік за їх економічною структурою:

– оплата праці ( код 2110);

– нарахування на оплату  праці ( код 2120 );

– продукти  харчування ( код 2230);

– оплата комунальних послуг та енергоносіїв ( код 2270);

– інші виплати населенню (2730).

  1. Встановити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах, виходячи з обсягів призначень, затверджених розпорядником бюджетних коштів на 2018 рік (додаток 3).
  2. Установити, що керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фондів заробітної плати, затверджених для бюджетних установ в кошторисах.
  1. Затвердити  перелік  місцевих  програм,  фінансування  яких  буде  проводитись  з   сільського бюджету (додаток 4).
  2. Надати право виконавчому комітету сільської ради в процесі виконання сільського бюджету здійснювати перерозподіл видатків за функціональною та економічною класифікацією в межах загального обсягу його бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах сільського бюджету.
  3. Дозволити сільській раді відповідно до статті 73 Бюджетного кодексу України отримувати позики на покриття тимчасових касових розривів сільського бюджету, пов”язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов`язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

10 .Додатки №№ 1- 4 є невід`ємною частиною до даного рішення.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

Сільський  голова                                                    С. В. Година

ПРОГРАМИ можна закачати тут:

Завантажити (DOC, 157KB)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети