У Здовбиці відкрили сироварню

У Здовбицькій громаді на базі промислової ферми в с. Здовбиця, відкрили сироварню. Створена вона у мережі “Сімейних молочних ферм”.
З 2023 року тут планується виробляти щонайменше 2,5 тонн сиру на рік, зазначила Людмила Іващук, операційний директор проєкту «Сімейні молочні ферми».
Серед продукції буде не лише кисломолочний сир, а й адигейський, халумі, рікота, моцарела, бринза з різними смаками.
Окрім того, сироварня перероблятиме молоко на сметану, 🧈масло, пастеризоване молоко. Вже встановлена лінія розливу потужністю до 5000 л на місяць.
Приємно, коли навіть під час війни бізнес розвивається. А розвиток бізнесу, це співпраця та розвиток громади,і країни загалом.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети