У Здовбиці відкрили нову, сучасну амбулаторію

Тепер у Здовбиці відвідувачі можуть отримати первинну допомогу і зробити початкові лабораторні та інші обстеження. Заклад збудували за типовим проектом Мінрегіонбуду. Тут є кабінет лікаря, маніпуляційна, реєстратура, кабінет профілактичних щеплень, лабораторія та кімната здоров’я.

В амбулаторії працює 15 осіб, з них – 3 сімейних лікаря і 7 працівників середнього медперсоналу.

Вартість будівництва становить 9,3 млн грн, в тому числі 935 тис. грн. – співфінансування з районного бюджету. До будівлі амбулаторії  збудовано водопровід за рахунок субвенції Здовбицького сільського бюджету загальною вартістю 131 тис.грн. За кошти районного бюджету новозбудовану амбулаторію підключено до електромережі, на що витрачено 145 тис.грн.

В урочистостях з нагоди відкриття амбулаторії взяли участь керівники району (нинішні і колишні), села, працівники закладу, депутат облради, керівники облздраву і зо 5-6 мешканців села. Так палко всім дякували і згадували етапи будівництва, що на початках навіть забули…вручити автомобіль для потреб амбулаторії, але під загальний сміх цю ситуацію виправили, адже атмосфера на дійстві була справді святковою, а амбулаторія довгоочікуваною.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети