У Здовбиці школярі розбирались у своїх правах та обов’язках

«Всі люди народжуються вільними і рівними у своїй гідності та правах» – проголошує ст.1 Універсальної Декларації прав людини ООН від 1948 року.

З нагоди свята та в рамках тижня права, який цього року припав на 7 – 12 грудня Здовбицькій ЗОШ I- III ст., в публічній бібліотеці проводились заходи “Чи знаєте ви свої права?“, які мали навчити дітей визначати у повсякденному житті правові ситуації та встановлювати шляхи їх розв’язання.
11 грудня в публічній бібліотеці був проведений урок права, на якому учні 9-А класу (кер.Скрипник Н.В.) ознайомилися з основними статтями Конвенції ООН переглянувши відеофільми “Конвенція прав дитини”, “Права дитини” та “Природа і генезис прав людини”.
Діти з задоволенням взяли участь у “Казково – правовій вікторині”, де розбирали казкові ситуації і відповідали, які права стосовно героїв були порушені.
Діти зрозуміли, від народження всі люди мають певні права, які гарантовані і захищені державою, їх потрібно знати й реалізовувати.
Але важливо запам’ятати, що поводитись слід так, щоб своєю поведінкою не порушувати прав іншої людини. Потрібно пам’ятати, що крім прав кожна людина має ще й обов’язки, одним з яких – дотримуватись норм і правил поведінки, прийнятих у суспільстві.
здовбицька бібліотека

здовбицька бібліотека



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети