У Здовбиці радилися щодо стадіону

Фанат спорту, професійний менеджер в галузі спорту та відновлення здоров’я спортсменів, людина, яка має досвід польського облаштування сільських стадіонів, використовує свій вільний час не даремно. Чергова ініціатива та слушні думки від Олега Панасюка, щодо території, яка поки що використовується під ці ж цілі, але без належного розвитку може бути застосоване під інші. Адже вільних площ у Здовбиці залишилося небагато та ще й такого розміру.

Ось пряма мова ініціатора слухань (сучасна форма консультацій із громадськістю!!) щодо стадіону:

Сьогодні відбулися громадські консультації щодо будівництва стадіону в Здовбиці. Планувалося обговорити три питання:
1. Чи є потреба в такій споруді;
2. Яким має бути майбутній стадіон;
3. Механізми реалізації проекту.
Стосовно першого питання то на даний момент воно вже і не обговорювалося. Кілька днів тому депутати сільської ради проголосували за виділення коштів на проектування стадіону.

Від ЗС: Хочемо застерегти від користування послугами таких проектантів, які у Здолбунові напроектували мега супер пупер крутий стадіон Локомотив-реконструкція, і цей проект…не пройшов експертизу, а грошики міською радою заплачені…

Таким чином підтвердивши що будівництво стадіону актуальне і є в порядку денному сільської ради. Я зі своєї сторони вважаю що це рішення було спровоковане активністю певної частини сільської громади як відповідь на її реальні потреби.
Тому сьогодні ми зосередилися на тому який він буде – майбутній здовбицький стадіон. 
Якщо коротко то це має бути сучасна спортивна споруда з усіма умовами для проведення тренувань та змагань, збудованана з мінімальними затратами. На зразок гмінного осередку спорту в сусідній Польші.
Планується огородити наявну земельну ділянку парканом з металевої сітки висотою до двох метрів. За футбольними воротами буде передбачено шестиметрові стійки з захисною сіткою щоб не перелітав мяч. Власне на цій ділянці можна буде розмістити футбольне поле розміром 95х50 м. І вже поряд з футбольним полем на землі, яка відноситься до парку будуть встановлені роздягальні та місця для глядачів на 50-100 чол. Роздягальні, трибуни та місця для запасних гравців це мобільні конструкції, які виготовляються в заводських умовах і встановлюються вже в готовому вигляді безпосередньо на місці. В роздягальнях передбачаються душові, туалети. 
Тепер реалізація. Якщо проектанти зроблять свою роботу оперативно, то вже в цьому році можна встановити огорожу. На сьогодні ціна матеріалів на огорожу близько 30 тис. грн. Як розумієте це не є шалені гроші для сільської ради. Ну а далі маємо два варіанти. Шукаємо інвестора (спонсора, мецената – називайте як хочете) і за його кошти виготовляємо необхідне мобільне обладнання. При цій умові вже в 2018 році можемо ввести стадіон в експлуатацію. До речі, вже є певні домовленості на цю тему. Проте не виключено інший варіант коли потрібно буде все робити за бюджетні кошти. Складніший і довший – може розтягнутися на кілька років. Але також реальний.

Ну і на завершення. Хто ж зможе користуватися новозбудованим футбольним стадіоном. Насамперед це ті хто й користувався раніше – команда ветеранів, сільська команда,сільська молодь, шкільні команди, а також цілком реально відкрити філіал спортивної школи. Адже в нас в районі немає жодної спортивної споруди з елементарними зручностями для занять. МИ МОЖЕМО БУТИ ПЕРШИМИ.

Від ЗС: та першими на це повідомлення у ФБ відгукнулися одразу троє депутатів райради, жителі Здовбиці. Наскільки конструктивно? Читачам видніше.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети