. У Здовбиці обговорюють об'єднання громади | Здолбунів City

У Здовбиці обговорюють об’єднання громади

Протягом тижня Здовбицька бібліотека була центром активності громадян.
1. Кожен житель мав можливість отримати консультацію та інформаційні матеріали з питань Децентралізації, діяла виставка в приміщенні бібліотеки, а також здійснювався збір пропозицій щодо обєднання Здовбицької громади.
2. Під час звіту сільскої голови Здовбиці 22 жовтня у фойє будинку культури був розгорнутий інформаційно—консультаційний пункт де можна було дізнатися про переваги обєднання.
3. Протягом тижня триває робота двох інформаційних куточків в бібліотеках с.Здовбиця та м.Здолбунів.

Спеціалістами проекту підготовлено спецвипуск «Децентралізація: що це і для чого?» який незабаром потрапить до домівок Здовбичан.

Чекаємо на зустріч!
Захід відбувся в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування, в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
#USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС.

Марія Орлова, Микола Мокрик

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (6 голос (а, ів), середній бал: 3,67 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама