У Здолбуновській громаді стартує підготовка бюджету на 2022й рік

Відповідне рішення було прийняте на черговому виконкомі. Звертаємо увагу, що рішення складені у відповідності до Рекомендацій Мінфіну, однак та частна, яка стосується участі громадськості у варіанті міністерства більш деталізована. Оскільки експерти Партнерства “За прозорі місцеві бюджети” дбають за відкритість і прозорість бюджетного процесу в усіх громадах де знаходяться і працюють, то висловлюємо впевненість, що у Здолбунівській громаді не лише будуть дотримані високі стандарти доброчесності, а й будуть певною мірою показовими і зразковими для інших.

Це рекомендації Мінфіну

 

А це варіант ОМС

Тому розраховуємо на формування робочих органів і сприяння і власне залучення громадськості до бюджетного процесу. Для цього є всі підстави у молодої, професійної команди ТГ.

Завантажити (DOC, 132KB)

Завантажити (DOC, 101KB)

Нагадаємо, що у Здолбунові вже є стала, хороша практика збору пропозицій до бюджету, проведення конкурсу міні-грантів, Громадського бюджету…

Міська рада врахувала пропозиції здолбунівчан, зібрані під час флеш-мобу ЗЕОНівцями

Здолбунівчани збирають свої пропозиції до бюджету – 2018

ЗЕОН зібрав нові пропозиції здолбунівчан до бюджету міста

Пропозиції здолбунівчан враховані у бюджетних документах на 2019 рік

 

Найкращі практики інших громад.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети