У Здолбунові з’явилась нова громадська організація та газета

промінь від ЗдолбунівщиниУ січні з’явилась нова громадська організація  “Здолбунівщина”. Заснували її в основному члени  і симпатики Аграрної партії, що діють у нашому районі, тому їй вкрай буде важко розраховувати на будь-яке фінансування зі сторони донорських організацій, оскільки ті з пересторогою ставляться до участі чітко вираженої політики  в громадській організації. Хоча, зважаючи на керівний склад нової НГО їм по силам і самим фінансувати свої проекти. керівником організації обрано Олександра Андріюка, заступником Івана Гнатюка.

Основною метою діяльності ГО є збереження Здолбунівського району як адміністративної одиниці.

Про це написала нова-стара газета “Здолбунівський промінь” за числом 1. Нова -тому що зареєстрована нещодавно, чому стара, тому що судячи із змісту більшості сторінок вона так і залишилась поки що Мізоцьким промінем. І хоча в заголовку пише, що це газета громадської організації та на останній сторінці чітко вказані засновник, видавець та підприємець, завдяки яким і виходить ця газета.

Тим не менше поява нової і НГО і ЗМІ в районі – це варта уваги подія з чим ми і вітаємо всіх причетних до цієї події.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети