У Здолбунові Закон про вибори не для всіх однаковий

reklama_2 (2)Сьогодні, згідно ст.57 ЗУ Про вибори Президента України -так званий день тиші, т.то має бути вилучена, очищена вся політична реклама кандидатів у Президенти.

Стаття 57. Строки проведення передвиборної агітації

1. Передвиборна агітація розпочинається кандидатом на пост Президента України наступного дня після дня його реєстрації Центральною виборчою комісією і закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів.

{Частина перша статті 57 в редакції Закону № 879-VII від 13.03.2014}

2. Передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів.

І якщо із принизливою практикою поклейки електроопор комунальники ще пробують справлятися, то із стаціонарно закріпленою рекламою і не де-небуть, а на автовокзалі Здолбунова боротися важко. Чи то вказівка така була? На зупинках з яких відправляються пасажири на сільські напрямки ще донедавна в місцях де має бути розклад відправлень маршруток, з’явилась реклама Тягнибока-лідера ВО “Свобода”, (фото 22.05) а сьогодні (фото 24.05) така ж реклама була помічена і зі сторони  відправки маршруток на Рівне.reklama_2 (1) reklama_1

Нагадаємо, головою Здолбунівської РДА є представник ВО “Свобода” Олександр Бухало, у функції якого входить забезпечення дотримання Законів України в т.ч і при проведенні виборів.

Нова влада, нові принципи?

Така ж ситуація і в Рівному з повним асортиментом кандидатів.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети