У Здолбунові з’явився ще один спортивний клуб

Про це хлопці самі написали у соцмережах на сторінках новоствореної групи цього спортклубу.

Спорт та здоровий спосіб життя вже давно є невід’ємною частиною нашого життя. На протязі 2020 року ми спільно з іншими однодумцями започаткували у місті Здолбунів хорошу ініціативу а саме відкриті тренування на свіжому повітрі у місцевому гідропарку. Також ми надавали і продовжуємо надавати можливість для молоді Здолбунова безкоштовно тренуватися у наших друзів в Рівному.
На початку 2021 року ми створили та офіційно зареєстрували власний Спортивний клуб “ІДУ НА ВИ” , тим самим вийшли на новий рівень що дозволить офіційно представляти нашу громаду на різних спортивних заходах. Однак ми не акцентуємо основну діяльність лише на спортивних змаганнях , головна наша мета це популяризація спорту та здорового способу життя серед молоді нашої громади . Ми власним прикладом хочемо показати що краще займатися спортом ніж вживати алкоголь, наркотики або нікотин. Хочемо започаткувати моду на здоровий спосіб життя у громаді. Тому намагатимемося організовувати цікаві, різноманітні спортивні заходи у нашій громаді не тільки у місті Здолбунів а і в навколишніх селах .
Основними напрямками тренувань клубу на данний момент є тренування зі змішаних єдиноборств та кікбоксингу. На разі тренуємося частково в Здолбунові, а саме в спортивному залі місцевого клубу з американського футболу “ОРЛИ”.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети