У Здолбунові виявлено сказ

сказУ зв’язку із випадком сказу у безпритульного собаки у місті Здолбунів рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Здолбунівській районній державній адміністрації від 31.03.2015 року № 1 була оголошена неблагополучною щодо захворювання на сказ частина території міста Здолбунів, а саме вулиці: Заводська, Котляревського, Фестивальна, Герцена, Старицького, Кармелюка, Жовтнева, Дружби, Пирогова, Попова, Кутузова, Кармелюка, С. Крушельницької, Ярослава Мудрого та проспект Цементників і введені карантинні обмеження, а також визначено наступні межі загрозливої зони: частина території міста Здолбунів прилегла до зони із карантинними обмеженнями, с. Кошатів, с. Ільпінь-ІІ Богдашівської сільської ради, смт. Квасилів Рівненського району та лісові масиви навколо населених пунктів.

До зняття карантинних обмежень на неблагополучній на сказ території та загрозливій зоні забороняється: проведення заходів із залученням тварин, вивезення за межі вказаних вище зон собак, котів і диких тварин.

У рамках прийнятого «Плану заходів по ліквідації осередку сказу в м. Здолбунів, оточуючих населених пунктах та лісових масивах, які входять в загрозливу зону» приймаються всі необхідні заходи по недопущенню поширення збудника інфекції, а саме: подвірний обхід з проведення антирабічних щеплень, роз’яснювальна робота серед населення, тощо.

Звертаємо особливу увагу мешканців міста на тенденцію до зараження безпритульних котів та собак сказом.

Але, незважаючи на це, частина власників тварин, не усвідомлюючи наявної смертельної небезпеки для людей та тварин, порушують правила утримання собак і котів, а також відмовляються від проведення щеплень проти сказу. Це є порушення вимог Правил утримання домашніх тварин у м. Здолбунів, затверджених Рішенням Здолбунівської міської ради від 05.10.2011 року №5, за що передбачено відповідальність у вигляді адміністративного стягнення згідно зі ст. 154 Кодексу Україно про адміністративні правопорушення громадян – власників собак та котів, посадових осіб підприємств, установ і організацій, що утримують тварин.

Щеплення собак та котів проводяться безкоштовно за адресою: м. Здолбунів, вул. Мартинівка, 12, у приміщенні Здолбунівської районної державної лікарні ветеринарної медицини. Телефон для довідок: 2-26-26.

 Сергій Германюк, начальник управління – головний державний інспектор ветеринарної медицини Здолбунівського району                                              Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети