У Здолбунові воюють за землю

У Здолбунові колишнім працівникам цементного заводу дозволили побудувати невеликі господарські приміщення. Утім претенденти на ділянки, що навіть утворили свій кооператив, і досі не отримали документи на приватизацію землі.
Понад те, раптово з’явився невідомий чоловік, який за 2 місяці отримав частину землі, на якій люди звели сараї не менш як 20 років тому та інші господарські об’єкти. Здолбунівчани вважають це незаконним.
ферар-звізда)
Урешті-решт, містяни вирішили створити ініціативну групу та разом із активістами «Народного контролю», представниками місцевої влади з’ясовувати, як вирішувати проблему.

«Ми будемо напрацьовувати план дій з вирішення цього питання. Зберемо документи та звернемося в управління земельних ресурсів області для консультації», – говорить заступник голови Здолбунівської районної ради, Олександр Бухало.

о.бухало

Окрім того, «Народний контроль» разом із головою кооперативу подає судовий позов, аби скасувати державну реєстрацію та свідоцтво на право власності на нерухоме майно, що, на думку людей, було отримано незаконним шляхом.
До вашої уваги відео сюжет:


Ольга Ферар Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети